Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.279 mesaj var

On 5/26/2024 at 12:05, JardeL said:

Su an Ghost of Tshushima oynuyorum, bence 10 numara oyun...

Bir kere bunun sanat yonetmeni kimse 10 numara is cikarmis... Oyunda nereye gitsem, vay be dedirten gorsellerle karsilastim... Oyunun karakter tasarimlari da harika ki burada Emre Ekmekci isimli bir kardesimiz cikiyor karsimiza... Insanin oyunu birakip surekli fotograf cekesi geliyor , hem mekan hem karakter tasarimi cok iyi...

Oynanista pek cok farkli silah ve secenek var ama ben genelde ok ve assasination ile ilerledim... Sonlara dogru da halucination darti cok kullandim... Geri kalan kisim zaten mecburen kilicla geciyor... Kilic kullanmanin da anlamsiz bir zorlugu yok zaten, alisiyorsunuz combata... 

Ana hikaye gayet doyurucu, yan karakterlerin her birinin hikayesi de ayni sekilde doyurucu, hicbiri siritmiyor... Yan gorevler de bence iyi yedirilmis ana hikayeye, ne alaka demiyorsun ve kisa surdukleri icin baymiyorlar da... 

Dusmanlar savasirken degil ama nobet tutarken salak oluyorlar genelde... Kicina kadar gidiyorsun ama farketmiyorlar... Ama savasirken yer yer zorlayabiliyorlar, aptalca hareket etmiyorlar pek... Karakterlerin yuzleri biraz donuk, ifadeyi yansitamiyorlar o acidan eksik diyebilirim... 

Puanim 8.5/10 ... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok