Hangi oyunu oynuyorsunuz?
3 3

Bu konuda 1.266 mesaj var

Jedi survivor zort diye bitti  eh işte öylesine bir oyundu ve Dragons Dogma 2 ye başladım.

Oyundaki yolculuk konsepti ve oynanıştaki derinlik etkileyici. Önemli bir oyun. Gece gündüz döngüsü kamp olayları çok başarılı. Adamlar fast travel istemiyoruz demişlerdi ne demek istediklerini anladım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 26.03.2024 at 15:17, Najaz said:

PC portu felaket, onu yerden yere vuruyorlar. Bir türlü performans/stutter sorunlarını çözemediler PC'de. Zaten oynanacaksa konsolda oynansın mutlaka, deniyordu.

EA Play'e gelmesini bekliyorum ben de. Gelir gelmez başlayacağım.

Jedi Survivor 1-2 güne EA Play'e geliyormuş. Kesin bilgi, yayalım...

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
5 hours ago, Najaz said:

Jedi Survivor 1-2 güne EA Play'e geliyormuş. Kesin bilgi, yayalım...

Xbox GamePass'a da geliyor. İyiki para vermemişim oyuna..

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi Survivor'a başladım. Oyun zevkli ve oynatıyor kendini; zaten Fallen Order'dan aşinayız oyun dinamiklerine.

Lakin EA oyun fiyatlarına kallavi bir zam daha yaptı ve şu anda oyun PS Store'da 2900 TL'ye satılıyor. Bu paraya değer mi? Bence değmez. Zaten senaryolu oyun, tekrar oynanabilirliği çok kısıtlı. O yüzden oyuna ayıracak uygun zamanı belirleyip, 1 aylık EA Play veya Gamepass abonelik alarak oynayıp bitirmek en mantıklısı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Senua's Saga: Hellblade II
bugün itibarıyla çıktı. Gamepase de mevcut. 

Not: Oyun çıkar çıkmaz Nvidia yeni bir sürücü yayınladı. Eski sürücü ile yenisi arasında bende 15fps civarı oynadı. 

Release 555 Driver for Windows, Version 555.85

https://us.download.nvidia.com/Windows/555.85/555.85-win11-win10-release-notes.pdf

jackjoker tarafından düzenlendi
stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 hours ago, jackjoker said:

Senua's Saga: Hellblade II
bugün itibarıyla çıktı. Gamepase de mevcut. 

Not: Oyun çıkar çıkmaz Nvidia yeni bir sürücü yayınladı. Eski sürücü ile yenisi arasında bende 15fps civarı oynadı. 

Release 555 Driver for Windows, Version 555.85

https://us.download.nvidia.com/Windows/555.85/555.85-win11-win10-release-notes.pdf

Ayrıca uzun bir aradan sonra fizik motorunu da güncellemişler bu sürümle. Onun da performansa pozitif etkisi olmuştur tahminen.

jackjoker beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

NVidia'da rBar her oyun için varsayılan açık olmuyor. Performans testi yapıyorlar, performansa olumluysa driver'dan o oyun için profil atıyorlar. Muhtemelen custom rBar profili atamışlardır. rBar da yaklaşık %15 civarı farkettiriyor zaten.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Senua’s Saga II 21:9 bir oyun, 16:9 4K monitörde letterbox görüntü. 3440x1440 monitörde tam ekran çalışıyor. 6900XT ve 8700K ile de 3840x2160 FSR3 Quality upscaling ile High ayarlarda 55-60 FPS arası, Nvidia’da olduğu gibi frame generation desteği de olsa 100 FPS falan gibi olur ki bu konfigürasyon ve çözünürlük için gayet yeterli.

Oyunun daha başlangıcına bakabildim de grafikleri, atmosfer baya iyi. Gamepass varsa kesin bakılması lazım bence.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Altan Yoklar said:

Death Stranding dir cut indiriyorum.

Umarım Red Dead Redemption 2 gibi Cyberpunk gibi beceremeyip sıkılıp bırakmam.

Ben yarısında bırakmıştım aslında bırakma sebebim sıkılma değil de o sıralar başka yeni oyunlar ilgimi çekip başka oyunlara dalınca bir daha dönemedim.

Red Dead Redemption 2'de de benzer şekilde yarım bıraktım.

Görev odaklı gitsem sıkılmazdım ama yok otu boku topla, o kuşu vur şu sincapı avla gibi yan görevlere dalınca bir süre sonra sıktı. Yarısında bir bıraktım bir daha dönemedim. Bitireceğim elbet de ama bakalım ne zaman...

ZvAnA tarafından düzenlendi
TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

RDR2 , Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda eger sikilmaya baslarsam, ki genelde oyunun baslarinda oluyor bu, yan gorevlere bakmadan ana gorevden ilerliyorum... Hikayenin icine girip tadini alinca da ilgimi ceken yan gorevlere daliyorum... Obur turlu sanki amacsizca ilerliyormusum hissi uyaniyor...

Death Strandingi ben de yarim biraktim ama donup tamamlayacagim onu...

Su an Ghost of Tshushima oynuyorum, bence 10 numara oyun...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

29 dakika önce, JardeL said:

Ben de onu 1-2 saat oynayıp bırakmıştım. Tekrar mı başlasam ki? :)

Aslında temel sorun, Ps Plus, Gamepass, SE falan derken oynanacak o kadar çok oyun var ki. Ama zaman kısıtlı işte... Bir oyun en başından sımsıkı sarmadıysa, çabuk sıkılıp başka arayışlara giriyoruz.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, JardeL said:

Şuşimayı da başlayıp bıraktım Najaz gibi .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Far Cry 3, Assasins Creed gibi oyunlari seviyorsaniz Ghost of Tshushima'yi begenmemeniz icin bir sebep yok aslinda... Ortam biraz farkli gelebilir ama oyundan kalite akiyor... Kilic, ok, kunai vs. kullanimi cok zevkli... Karakterlerin kiyafetleri filan cok ozgun, grafikler gayet guzel... 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 5/26/2024 at 2:52 PM, Altan Yoklar said:

Şuşimayı da başlayıp bıraktım Najaz gibi .

benden de +1. oyun kötü diye değil bu arada. grafikler ortam vs şahaneydi ps4pro da bile. neden bıraktığımı hatırlamıyorum. çok oynamadım ama combata mı alışamadım ne devam edesim gelmemişti. ps5 update'i ile birlikte tekrar denemek istiyorum ama elden's ring dlc geliyor. anlamsız şekilde gta5 oynuyorum tekrar ps5 update'i ile güzel olmuş. D4 oynuyorum. çok oyunsuz bir anda girmem gerekiyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende 3. kez pc de ve oledde inanılmaz grafiklerle tsushimaya başladım. Her oyun 3 kez oynanıp bitirilmez ama tsushima bir şiirdir bir sanat eseridir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 26.05.2024 at 08:34, Altan Yoklar said:

Death Stranding dir cut indiriyorum.

Umarım Red Dead Redemption 2 gibi Cyberpunk gibi beceremeyip sıkılıp bırakmam.

Bana göre değilmiş sanırım.
Şimdilik bıraktım boş bir ara tekrar bakabilirim.
.
SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake oynuyorum ps5'te
.
fUd58y.jpg

Steam'de 8 dolar şu an

fUd7sZ.jpg
.
.
SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom - Rehydrated bitirmiştim.
O da 4 dolar Steam'de
fUd4Hb.jpg

Psstore'da The Cosmic Shake 999 lira , psplus'a ücretsiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Tsushimayı bitirdim 3. kez.

Robocopa başladım oda çok guzel oyunmuş retro havası var sıkmıyor asla oda bitti.

Sonra Granblue fantasy relinke başladım çok şeker muhteşem çizimleri olan bir jrpg oda az önce bitti.

Şimdi gamepass dan tchia yı indiriyorum ya ona yada ps5 de gta san andreas definitive edition a başlayacağım bakalım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon Forbidden West ve Ratchet and Clank bakıyorum bu aralar, her ikisi de 6900XT ile iyi çalışıyor, AMD’nin en son FSR 3 çözümü gayet iyi 4K monitörde. Frame generation ile ilgili de bir problem yok bunlarda. FSR 3 frame generation artık upscale için DLSS veya XeSS açmaya da izin veriyor, RTX 3XXX serisi ile DLSS açıp FSR 3 frame generation kullanmak mümkün son versiyon ile.

Nvidia fiyatları çok uçuk noktaya gittiğinden RX 7900XT veya XTX düşünülebilir ray tracing’e ilgi duyulmuyorsa.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben rdr 2 online a başladım bir süredir oradayım.

Oyunu ps5 de oynayacaktım hilesiz olsun diye ama ps5 versiyonu yok ps4 versiyonuda gerçek 4k bile desteklemiyor grafikler leş gibi 2-3 saat dayanabildim sonra pc ye indirdim başladım tablo gibi grafiklerle oynuyorum 40 saat kadar falan oldu sadece bir tane hileciye rastladım.

Oyunda bazı şeyler çok zaman istiyor yada altın satın almanız gerekiyor ben 3 kere aldım çünkü storeları tl ile ve fiyatlar gayet makul o yüzden zaman harcamaya gerek yok. 

Avlanıyorum bazen ödül avlıyorum ticaret vs derken dün içki operasyonlarına başladım yavaştan. Çok zevkli rdr online. Ana oyunu sevdiyseniz bunuda oynarsınız tavsiye ederim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok