Throne and Liberty
0

Bu konuda 7 mesaj var

capsule_616x353.jpg

RESMİ WEB SİTESİ

STEAM

THRONE AND LIBERTY is a free-to-play, guild-focused MMORPG with massive-scale PvP and PvE gameplay, set in a seamless, dynamic world.

Solisium'un geniş açık dünyasında geçen ücretsiz bir MMORPG olan THRONE AND LIBERTY'e hoş geldiniz. Yeni bakış açıları için geniş dağ sıralarını tırmanabilir, açık gökyüzünü tarayabilir, geniş düzlükleri geçebilir ve derinlik ve fırsat dolu bir diyarda keşfe çıkabilirsiniz. Hava durumu, günün saati ve diğer oyuncular tarafından etkilenen gelişen savaş alanlarında PvP, PvE veya her ikisi aracılığıyla hayatta kalmak ve gelişmek için stratejik kararlar vererek savaşınızı uyarlayın. Kazar'ı yenip tahtı ele geçirmeye çalışırken rakip loncaları uzak tutmaya çalışırken tek bir zafer yolu yoktur.

Oynayan varsa hangi dünyada takılıyor bir haber versin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala Warhammer : Age of Reckoning oynuyorum. Oyunun olayı tamamen Massive PvP ve Realm vs Realm. tabiiki her EA oyunu gibi içine sıçıldığı için 2013 de bitti ama 2015den itibaren ücretsiz Return of Reckoning olarak geri döndü. 

Throne and Liberty ye karşı çok karışık duygular içinde bizim oynayan hardcore ve casual kitle. Olmamış diyorlar ama hem casual oynayanların hem de hardcore manyakların aynı demesi de enteresan. bir göz atabilirim gibi duruyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Benim yorumlardan anladığım end game'inin P2Win olduğu yönünde ama detaylı da bakmadım. Zaten çok çok kısıtlı oyun oynadığım için MMO'lara pek bakmıyorum. Tüm oyun oynayan arkadaşlarım hızlıca daldılar ve övüyorlar ama biraz zaman geçsin kaçarlar diye umuyorum. Şimdilik Telegram gruplarını sessize aldım çünkü pek başka bir şey yazışmaz oldular.

19 hours ago, SkyWarrior said:

Hocam Metin2 cilerden miydiniz siz de ?

Hesap bile açmadım, o derece bilmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 minutes ago, SkyWarrior said:

MMO oynadığınızı görünce hocam sormak bir anda hasıl oldu :D

Oynamıyorum ki. Zaman yok. Daha doğrusu zamanı oyunlara ayırabilecek bir yaşam söz konusu değil. :icon_redface:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok