343 Industries Halo Studios oldu, yeni oyunlarda UE5 kullanilacak...
0

Bu konuda 2 mesaj var

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

FoundryUE5-06-4d494c4dd4c8471278b0.jpg FoundryUE5-05-7c79dec4eedb7c205729.jpg

FoundryUE5-04-bcfe4b071b194fd07ba6.jpg FoundryUE5-03-0c171ee2a8f31ef7d0e3.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=FDgR1FRJnF8 ]

343 Industries, developer of the Halo series, has confirmed it is working on multiple new games for the franchise under a new name: Halo Studios.

In a surprise announcement last night, the freshly-rebranded Halo Studios debuted a first look at Project Foundry - its experimental look at how the Xbox flagship franchise will look developed in Unreal Engine 5.

All Halo games from here on out will use UE5, Halo Studios confirmed, ditching its own proprietary Slipspace Engine it toiled on for years.

https://www.eurogamer.net/halo-developer-343-industries-rebrands-confirms-multiple-new-games ]... 

JardeL tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Unreal engine 5 manyak bişi hele şimdi yeni 5.5.0 ile megalights diye bişi daha eklendi motora, 3d kulvarında oyun yapımcılarının niye tercih ettiği daha iyi anlaşılıyor. Birde adamların geliştirdiği motor gerçekten çok iyi, misal benim geçmişimde oyun yapımcılığıyla uzaktan yakından alakam yok yazılım dilini hatta oyun yazılımcılığını hiç bilmem ama bu unreal enginede blueprint denen görsel taslaklarla bile oyun yazılım dinamiğini kurabildiğin bir arayüze sahip. Bir ara labirent oyunu yapmıştım, bu ara yine sardım kendimi acaba geliştirebilir miyim diye 1 hafta içinde unreal 5 motordan faydalanarak bir subway surfer tarzı oyun yaptım :P  benim bilgimle amatörce olan bir şey bile grafik motorunun sunduğu detaylılık vs eklenince sonuna vay be detirden sahneler çıkartabiliyor.

JardeL beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok