Black Myth Wukong
1 1

Bu konuda 59 mesaj var

3440x1440 Full Cinematic / Upscaling %65 / FG On / RT OFF

560.94 > 552.12 ( 4 FPS )

WUKONG 3K_RT OFF  DLSS Qualty4.jpg

3440x1440 Full Cinematic / Upscaling %65 / FG On / RT Very High

560.94 > 552.12 ( 2 FPS )

WUKONG 3K_RT AÇIK  DLSS Qualty2.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/22/2024 at 5:37 PM, jackjoker said:

lan bi git ne fanboyluğu. oyun boktan bir kere. hiç bir taraftan elinle tutulamıyor. aç izle ben bir şey demeyim. tonla yayın var. elin çinlisi işte ne bekliyon.

puan veren sayısı 280k'yı geçmiş, puanı da %97 olmuş. arada şöyle bi yorum da var, bu kesin sensin :lol:

sik gibi oyun.png

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, TiesTorN said:

puan veren sayısı 280k'yı geçmiş, puanı da %97 olmuş. arada şöyle bi yorum da var, bu kesin sensin :lol:

sik gibi oyun.png

Her gün steamdeyiz halen beni bilmiyormuşsun gibi davranma. Ben kelimeleri doğru yerde kullanırım ayrıca 🙃

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yarısına geldim sanıyorum, ben beğendim oyunu ancak Journey to the West ile ilgili bilgi sahibi olunsa baştan daha iyi olur, bu hikayenin birebir oyunu değil bu ancak bağlantılı tabii.

Boss dövüşlerinin bazısı kolay bazısı zor, rutinlerini öğrenmek bunlara karşı da taktik geliştirmek gerekiyor zor olanlarda, dövüş sisteminde bir karmaşıklık yok kombo olarak staff ile light attack combo yapılıyor tek tuşla ancak zamanlama önemli tabii. Her şey zamanlama daha doğrusu bu oyunda. 

Bir de oyun hatalı yaması da geldi ancak halen giderilmedi sanıyorum oyunu oynamadan önce bölge ayarını, zaman formatını vb USA yapmak gerekiyor yoksa bossların bazısı geçilemiyor veya boss takılıyor garip şeyler olabiliyor. Bu hatanın giderilmesi lazım. Onun dışında bir sıkıntı gözüme çarpmadı oynanışla ilgili.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Performansla ilgili hem 3840x2160 hem de 3440x1440 denedim RTX 4080 ile bana göre ayarlar şu şekilde oldu, 3840x2160 ile DLSS kesinlikle Performance gerekli ve ray tracing açılmamalı. DLSS 4K’da daha önce çalıştırmamıştım, FSR 2’yi görmüştüm en son onda da 4K bile olsa Performance kullanılabilir değildi, DLSS son .dll dosyasını da kendim indirerek oyunun eski sürüm .dll dosyasını değiştirdim. 4K DLSSPerformance(%50 seçili ayarlardan) göze çok batıp, rahatsız edici seviyede olmadı. Yine ayarlardan da Global Illumination, Shadow, Hair Quality High yapmak gerekiyor. Bu şekilde frame generation da açıkken 100 FPS üzerine çıkılabiliyor(frame generation açıkken 100 FPS altı beni rahatsız ediyor).

3440x1440 ile yine ray tracing kapalı olarak tümden Cinematic ayarlarla veya yine yukarıda High yapılan ayarlar ve ray tracing medium ile devam etmek gerekiyor. Ancak bu defa DLSS Quality seviyesine çekilebiliyor. Bazı yerlerde ancak yine frame generation açıkken 100 FPS altı görülebiliyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Amd 9k serisi için windows güncelleştirmesini 7840hs laptop'uma yaptım. CPU-bound bir senaryo olmadığı için yukarıda bir yerde paylaştığım bench'den ortalama fps 60'dan 62'ye çıktı yani hata aralığı içerisinde bir iyileşme, bir de 7840hs 8 tane performance core içeren little/big mimariye sahip olmayan bir işlemci bu sebeple de fazla parlak bir artış olmaması normal. Belki tutup bunu dramatik artış olan oyunlardan biriyle test  etmiş olsam dişe dokunur birşey çıkabilirdi tabi. 🤷🏻‍♂️

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok