Turkcell 30.yıl tarife kampanyası
1 1

Bu konuda 27 mesaj var

Turkcell 30.yıl için tarife kampanyası yapmış. Benim Türk Telekom tarifem bitiyordu iyi denk geldi web üzerinden başvurdum.

b16f65f95a6e6a3.jpeg

Fotoğraf dev gibi çıkmış ama nasıl resize edebileceğimi anlayamadım, idare ediniz.

JardeL and Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen yıl Türk Telekom'a geçmek için online başvuru yaptım. Günlerce özel bir dijital kurye firması simcard getirip sözleşme alacak diye dolaştı durdu ama asla bana ulaşamadılar. Sonunda Türk Telekom çağrı merkezi gönderiyi iptal edip bir daha gönderim yaptı yine elime ulaşmadı. 3 haftanın sonunda gidip Türk Telekom bayisinde 10 dakikada yaptım işlemleri. Akıllanmadım Turkcell'de de online olarak web üzerinden süreç başlattım, bakalım Türk Telekom'un beceremediği doğrudan satış ve aktivasyonu Turkcell becerebilecek mi göreceğiz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 minutes ago, SEP said:

Yeni aboneler içinmiş...

Mevcut abonelere kol böreğine devam... :icon_crash:

Turkcell abonesi olup yeni tarife arıyorsan Türk Telekom'un 30 GB Internet + Sınırsız Sosyal Medya paketi var 345 TL civarında. Web sitesinde falan yok, bölgesel tarife diye geçiyor ama genelde bayilerde var. Ona bir bakabilirsin.

Tüm operatörler mevcut müşterileri kazıklıyor maalesef. O yüzden her sene operatör değiştiriyorum. Turkcell -> Vodafone -> Turkcell -> Vodafone -> Türk Telekom şeklinde 5 yıldır gezdim şimdi geri Turkcell'e dönüyorum. Seneye bakacağız.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Ben de 3 yıldır bu duruma geldim. Her sene değiştiriyorum artık operatörü. Son değişikliğim de 4 ay önce oldu. Türk Telekom'dan Turkcell'e geçtim tekrar. Seneye Turkcell'den tekrar TT'ye vs. bu şekilde devam edeceğiz anlaşılan. Turkcell şu fiyatları 4 ay önce yapsa bir üst tarifeye geçerdim. Neyse eşimi geçireyim olmazsa onun bir ya da iki ayı kalmış olması lazım. İki ayı cezalı ödersem bile muhtemelen yine çok daha hesaplı olacak.

EDIT: Şimdi baktım da 23 Ağustosta bitiyormuş eşimin taahhüdü hemen geçerim valla..

ZvAnA tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 minute ago, ZvAnA said:

Ben de 3 yıldır bu duruma geldim. Her sene değiştiriyorum artık operatörü. Son değişikliğim de 4 ay önce oldu. Türk Telekom'dan Turkcell'e geçtim tekrar. Seneye Turkcell'den tekrar TT'ye vs. bu şekilde devam edeceğiz anlaşılan. Turkcell şu fiyatları 4 ay önce yapsa bir üst tarifeye geçerdim. Neyse eşimi geçireyim olmazsa onun bir ya da iki ayı kalmış olması lazım. İki ayı cezalı ödersem bile muhtemelen yine hesaplı çok daha hesaplı olacak.

Benim de Türk Telekom'da 1 ayım var ama 1 aylık tarife farkını ödeyip geçeceğim. Hem kendi hattımı hem de kızımın kullandığı benim adıma olan hattımı birlikte her yıl taşıya taşıya evliya çelebiye döndük. Turkcell bu fiyata her yıl %50 artışla 5 yıl taahhüt kabul ederim dese imzalar geçerim ama yok işte. Eskiden kısa süreli taahhüt arıyorduk şimdi daha uzun verelim diye yalvarıyoruz almıyorlar.

ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Turkcell web sitesinden başvuru yaptım. E-Devlet ile sözleşme imzalama seçeneği ile ilerledim. Sabah 10:30 gibi yaptığım başvurum sonrasında simcard 14:30'da iş adresime teslim edildi. Turkcell web sitesi üzerinden e-devlet ile sözleşmeleri onayladım ve numara taşıma başvurum onaylandı. 3-4 gün içerisinde taşınma bitmiş ve Turkcell'e geçişim tamamlanmış olur. Çok temiz bir işlem süreci oldu. Yıllar sonra Turkcell'e geri dönmüş oldum. Ensar Vakfı dönemindeki olayları unutmadım ama operatörlerin hepsi al birini vur ötekine olduğundan yapacak bir şey yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Belki faydası olur diyerek Türk Telekom abonelerine bir ipucu vereyim. Taahhüt sürenizin son ayı içindeyseniz, TT Online İşlemler uygulamasındaki "Size Özel" bölümünü kontrol edin. Orada çıkan taahhüt yenileme teklifleri, müşteri hizmetlerinin veya bayilerin size sunacağı paketlerden çok daha avantajlı oluyor. Ben son 3 yıldır bu şekilde taahhüt yenileme yapıyorum ve hem TT satış kanallarından hem de rakip operatörlerin tarifelerinden çok daha uygun fiyatlar alıyorum.

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
43 minutes ago, Najaz said:

Belki faydası olur diyerek Türk Telekom abonelerine bir ipucu vereyim. Taahhüt sürenizin son ayı içindeyseniz, TT Online İşlemler uygulamasındaki "Size Özel" bölümünü kontrol edin. Orada çıkan taahhüt yenileme teklifleri, müşteri hizmetlerinin veya bayilerin size sunacağı paketlerden çok daha avantajlı oluyor. Ben son 3 yıldır bu şekilde taahhüt yenileme yapıyorum ve hem TT satış kanallarından hem de rakip operatörlerin tarifelerinden çok daha uygun fiyatlar alıyorum.

Türk Telekom abonesiyim. Uygulamadaki özel teklifler ile telefonla çağrı merkezinin arayıp verdiği teklifler bire bir aynı oldu. Tek fark uygulamadan yaparsam ayda 2 GB ek Internet vermesi ki bunun için de sil süpür denen şeyi yapmak gerekiyor. Farklı bir öneri çıkmadı, Turkcell'in bugün başlayan kampanyasına da yaklaşan bir fiyat bile olmadı. Turkcell'in hem Türk Telekom'dan açık ara çok daha iyi performansı olması hem de fiyatın çok daha uygun olması nedeniyle Türk Telekom'la ilişkimiz artık sadece 1000 Mpbps Fiber + Tivibu ile devam edecek Temmuz 2025'e kadar. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 dakika önce, Definitive said:

bunun için de sil süpür denen şeyi yapmak gerekiyor.

O sil-süpür zamazingosunu kullanabilmek için ticari ileti izni, kişisel verilerin 3. firmalara satılması izni falan vermek gerekiyordu galiba. O yüzden hiç kullanmadım :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O özel teklifte bana hiç uygun teklif vermemişlerdi. Bu kampanyanın bitiş tarihi belli mi acaba? Henüz eşimin hattını geçirmedim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, ZvAnA said:

O özel teklifte bana hiç uygun teklif vermemişlerdi. Bu kampanyanın bitiş tarihi belli mi acaba? Henüz eşimin hattını geçirmedim.

Yanlış bilmiyorsam son tarih 10 Ağustos

Benim geçişim için SMS geldi yarın sabah Turkcell

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu tarife kampanyasına epey geçen var gördüğüm kadarıyla.

Eşimin hattını Vodafone'dan sınırsız sosyal medya ile bir kaç gün önce Türk Telekom'a geçirmiştik ama Bodrum'da hiç memnun kalmadı. İlk ay olduğu için cayma cezası yokmuş Turkcell'e 60 GB paketine zıplatıyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de süresi dolmadan eşimin hattını taşımak için başvurdum bakalım. Kendi hattımı geçirirken çok çabuk halolmuştu zaten herşey.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 minutes ago, ZvAnA said:

Ben de süresi dolmadan eşimin hattını taşımak için başvurdum bakalım. Kendi hattımı geçirirken çok çabuk halolmuştu zaten herşey.

Bu kampanya tam zamanına denk gelince bizim evdeki tüm hatlar Vodafone ve  Türk Telekom'dan Turkcell'e geçti. Evde Turkcell haricinde hattımız kalmadı. Hepsinin taahhüt süresi aynı aya denk gelmiş oldu. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben vodafone'u 2 sene önce fiyat avantajı nedeniyle tercih etmiştim. Ama Vodafone'un internet performansını görünce bir daha tövbe ettim. O yüzden TT ve Turkcell arasında paslaşıyorum her sene. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 minutes ago, ZvAnA said:

ben vodafone'u 2 sene önce fiyat avantajı nedeniyle tercih etmiştim. Ama Vodafone'un internet performansını görünce bir daha tövbe ettim. O yüzden TT ve Turkcell arasında paslaşıyorum her sene. :mrgreen:

Bazı bölgelerde Türk Telekom yok hükmünde Internet hizmeti veriyor. Milas ve Bodrum'un bazı bölgelerinde yaz aylarında neredeyse çalışamaz hale geliyor. Muhtemelen kış nüfusuna göre planlamışlar yaz geldiği zaman nüfus katlanınca patlıyorlar. Eşim, bu yüzden sınırsız sosyal medyalı Türk Telekom hattında 1 ay bile kalamadı Vodafone'dan sonra. Turkcell'e geçişi için başvurduk bu hafta biter de Internet'ine kavuşur.

Turkcell gerçekten hala açık ara çok iyi performans veriyor. Karşılaştırılacak gibi değil ama büyük şehirde pek farkı hissedilmiyor standart kullanımda.

Omfs beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
57 minutes ago, ZvAnA said:

Enteresan ben de her sene Bodruma giderim Türk Telekom ile çok sıkıntı çektiğimi hatırlamıyorum ama Vodafone rezaletti.

Internet ve kapsama konusunda Turkcell > Türk Telekom > Vodafone genelde ancak nedense bizim oralarda Türk Telekom biraz daha kötü çalışıyor. Geçtiğimiz yıllarda pek bu kadar dert edecek durumda değildi ama bu yıl gerçekten kötü.

Turkcell 'in bu kampanyası iyi geldi , 12 ay takılalım sonra muhtemelen döneceğiz zaten sese-sisi modelinde. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
43 dakika önce, Omfs said:

Türk Telekom sol kulvardan atak yaptı. Son gün 17 Ağustos.

Mevcut aboneler de geçiş yapabiliyor mu ki bu paketlere?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
23 saat önce, Omfs said:

Türk Telekom sol kulvardan atak yaptı. Son gün 17 Ağustos.

IMG_3917.jpeg

Telsiz Kullanım Ücreti

Faturalı ve Faturasız bütün aboneler için yıllık 179,28 TL ’dir ve 12 eşit takside bölünerek aylık olarak tahsil edilir. 

Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi

Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 400 TL’dir. Faturasız müşterilerden yeni hat tesisi esnasında peşin olarak tahsil edilirken, faturalı müşterilerin faturasına 12 eşit taksite bölünerek yansıtılır.

Telsiz Ruhsat Ücreti

Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 179,28 TL’dir. Faturasız müşterilerden yeni hat tesisi esnasında peşin olarak tahsil edilirken, faturalı müşterilerin faturasına 12 eşit taksite bölünerek yansıtılır.

Dijital Kurye Ücreti

• Online satış kanalından numara taşıma ve yeni hat tesisi ile faturalı tarifelere yapılan başvuruların aktivasyon işlemlerinde on taksit şeklinde 120 TL Dijital Kurye ücreti alınmaktadır.

400 + 180 + 180 / 12 = 63tl

120 / 10 = 12 tl 

yani yaklasik +75 TL var yeni gecenlere

yine de tcell den avantajli mi bi bakmak lazim 🤔

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, CaRaBeeN said:

Telsiz Kullanım Ücreti

Faturalı ve Faturasız bütün aboneler için yıllık 179,28 TL ’dir ve 12 eşit takside bölünerek aylık olarak tahsil edilir. 

Yeni Tesis Özel İletişim Vergisi

Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 400 TL’dir. Faturasız müşterilerden yeni hat tesisi esnasında peşin olarak tahsil edilirken, faturalı müşterilerin faturasına 12 eşit taksite bölünerek yansıtılır.

Telsiz Ruhsat Ücreti

Yeni Hat tesisinde alınır, yıllık 179,28 TL’dir. Faturasız müşterilerden yeni hat tesisi esnasında peşin olarak tahsil edilirken, faturalı müşterilerin faturasına 12 eşit taksite bölünerek yansıtılır.

Dijital Kurye Ücreti

• Online satış kanalından numara taşıma ve yeni hat tesisi ile faturalı tarifelere yapılan başvuruların aktivasyon işlemlerinde on taksit şeklinde 120 TL Dijital Kurye ücreti alınmaktadır.

400 + 180 + 180 / 12 = 63tl

120 / 10 = 12 tl 

yani yaklasik +75 TL var yeni gecenlere

yine de tcell den avantajli mi bi bakmak lazim 🤔

Turkcell'den Türk Telekom'a hat taşıması yapan adam 400 TL ödemez. Dijital Kurye saçma sapan bir servis , değmez onunla uğraşmaya. Eğer e-devlet üzerinden aktivasyon yoksa gidip Türk Telekom mağazasında 10 dakikada halledilecek bir işlem, kesinlikle vermeyin 120 TL onlara.

CaRaBeeN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok