Tesla 1.8 milyon aracı geri çağırıyormuş
0

Bu konuda 29 mesaj var

Yarım direksiyonlu modellerde direksiyon üstündeki kapasitif tuşlarla çalışıyor sinyal.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 7/31/2024 at 06:53, TatanQa said:

Ben her zaman bu "yeni moda özellikle salt elektrikli" araçlara uzağım halen , daha 5 yılı var "bana" güvenli gelene kadar.

Hybrid candır 

Valla ben yakin zamanda acayip kafa patlattim bu ise. Devlet destegi var $5000 veriyor ama yine de guvenemedim cunku kapali garajimiz yok ve kisin saglam soguk oluyor. EV kullanan tanidiklarla konustum 40% kadar range dusuyor dediler. Sarj edecek yer de yok bizim binada. Sonra hybrid mi alsam dedim ama baktim uzun vadede batarya degisimi cok tutuyor ayrica ustasi da yaygin olmayinca her seferinde mecbur bayiye gidiyorsun, opecekler cok fena. Malum kapali garaj da yok, batarya cok soguga magruz kalacak aylarca, riske etmek istemedim. Yeni hybrid civic 200hp alabilirdim aslinda ama aklima yatmadi. Extenended warranty ile benzinli aldim gectim valla, Kanada genelinde istedigim yere de servise goturebilecegim garantisi etkilenmiyormus.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Lityum pillerde soğukla düşen kapasite kalıcı olmuyor. Yani soğuk kalıcı olarak bataryaya zarar vermiyor, sadece batarya design capacity'sinin tamamını veremiyor. :Lityum pili asıl bozan şey overcharge ve yüksek sıcaklık.

TiesTorN beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
0

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok