İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 543 mesaj var

On 9/9/2024 at 20:53, stardust said:

Borderlands’in filmini izlemesem de olurdu. Oyunu iyi bilen biri zaten beğenmez. Oyunu bilmeyen biri için de herhangi bir anlam ifade etmiyor. 

Hocam kusura bakma ama, IMDB deki tanıtım resmini gördükten sonra  yinede izlediysen diyecek bir şey yok.  :mrgreen:

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 minutes ago, Hugh Bullet said:

Hocam kusura bakma ama, IMDB deki tanıtım resmini gördükten sonra  yinede izlediysen diyecek bir şey yok.  :mrgreen:

işte hiç bakmadım.

Torrentleech'de en çok indirilenler listesinin başındaydı, oyuna da aşina olduğum için film hakkında hiç araştırma yapmadan direkt izledim.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, MilesTeg said:

Herşeye rağmen izlemek isteyenlere Youtube'un hizmeti:mrgreen::

https://www.youtube.com/watch?v=GYJgaR07Xts

Demek durum o kadar kötü ki telif hakkı falan diyerek koca filmi youtube’a yükleyenler ile uğraşıp kaldırtmaya tenezzül etmemişler. Hacet giderirken cep telefonu ekranından izleyecekseniz tavsiye ederim. Onun dışında uzak durun.

Hugh Bullet and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Neredeyse tum postalara baktim hepsini izlemisim cer cop ne varsa, zevksiz adamim vesselam.

rings of power season 2 basladim, yarim yarim izliyorum neden boyle oldu bilmiyorum. halbu ki sauron'un origin story cok iyi olmasi lazim ama yarim bolum izleyebiliyorum gunde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 saat önce, Chronos said:

rings of power season 2 basladim, yarim yarim izliyorum neden boyle oldu bilmiyorum. halbu ki sauron'un origin story cok iyi olmasi lazim ama yarim bolum izleyebiliyorum gunde.

Sen yine iyisin. Ben bir bölüm açıyorum, 10 dakika falan izliyorum. Sonra sıkılıp başka işlere dalıyorum, diziyi unutuyorum :D Ertesi gün aklıma geliyor, yine açıp bir 5-10 dakika daha bakıyorum... Böyle böyle 1 yılda bitiririm herhalde...

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/19/2024 at 1:01 PM, Definitive said:

HDFilmDiziCenehennemi.net falan bir yerlerde vardır. :)

Yok yeniden yüklemişler YouTube 'a, aratınca çıkıyor. Ben izledim gayet Borderlands işte. Bir tek casting biraz tuhaf geldi onun haricinde izlenir yani. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

2 saat önce, Peregrine said:

Yok yeniden yüklemişler YouTube 'a, aratınca çıkıyor. Ben izledim gayet Borderlands işte. Bir tek casting biraz tuhaf geldi onun haricinde izlenir yani. 

Bence Kate blanchet acayip siritiyor o filmde, ya da epstein listesinde adi cikti diye goresim yok kadini. Halbuki cok begenmistim thor’daki ve don’t look up’taki performansini.

Chronos tarafından düzenlendi
imla

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 hours ago, Chronos said:

Bence Kate blanchet acayip siritiyor o filmde, ya da epstein listesinde adi cikti diye goresim yok kadini. Halbuki cok begenmistim thor’daki ve don’t look up’taki performansini.

Yaşlanmış artık, ondan olabilir. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

season 1 bileizlemedin denedim dayanamadim ya cok genis yada suuper sonuic lotr fani olmak lazim

rezlaet ustelikte hayvani para dokulmus

kara para aklamaya kalksan daha duzgun yaparsin o derece kotu kim sonra bosver diyorum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok