İzlemesek de olurdu dediğimiz filmler
3 3

Bu konuda 522 mesaj var

The Fall Guy (2024)

MV5BMjA5ZjA3ZjMtMzg2ZC00ZDc4LTk3MTctYTE1

Malesef filmi ne Ryan Gosling'in karizması, ne de Emily Blunt'ın -artık 1983 doğumlu olduğu gerçeğini gizleyemeyen- fiziği kurtarabiliyor.

Kötü bir film diyecek kadar ileri gitmem ama eğlencelik, uyuklamalık film. Tam da "izlemesem de olurdu" kalıbına oturuyor.

-

Burda bırakacaktım yorumu aslında, IMDB'ye girdim 59 bin oy kullanılmış puan 7.1... anlamsız geliyor bazen insanların beğenileri.

Bundan çok daha güzel 2. kez 3. kez izleme değerine sahip, ya da bundan çok daha eğlenceli ve iyi vakit geçirten o kadar çok film 7 puanın altında ki...

İnsanlıktan ümidimi kesiyorum artık :D

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Freelance

Freelance-259963418-large.jpg

Amazon Videos da vardı baktım da zaman kaybı. Üstelik filmin yarısından itibaren altyazıları ve ses senkronizasyonu da kaymış. Baktım Amazon'dan bitecek gibi değil IPTV'den açıp bitirdim. Ben yandım siz yanmayın.

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 minutes ago, Definitive said:

Freelance

Freelance-259963418-large.jpg

Amazon Videos da vardı baktım da zaman kaybı. Üstelik filmin yarısından itibaren altyazıları ve ses senkronizasyonu da kaymış. Baktım Amazon'dan bitecek gibi değil IPTV'den açıp bitirdim. Ben yandım siz yanmayın.

posterden bile kalitesizlik akiyor :lol:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 minutes ago, infestor said:

posterden bile kalitesizlik akiyor :lol:

Aksiyon - Komedi ile evde yalnız olup sabah yürüyüşünden sonra bir daha Pazar günü sokağa çıkmama isteği birleşip yedi saatlerimi.  :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

W2z93M.jpg

The Union 
Netflix yapımım Hale Berry ve Wahlberg.
Tüm ajanlar ifşa edildiği için eski lise arkadaşını ajan yapan Hale Berry ve vurdulu kırdılı macera. Bok gibi bitsin diye izletiyor ama bir şekilde izletiyor kötü mü evet kötü bitirdim mi evet.
Bir şey beklemeyin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
29 minutes ago, escape said:

Eski Halle Berry olsa dibimiz düşerek boş film bile izlerdik, bebişim bile yaşlanmış:D

Önce bunu görseydim Freelance ile çöpe atacağım zamanı her türlü onun için harcardım ama artık çok geç. :mrgreen:

Neyse büyük konuşmayalım, hatırı için bir ara çok sıkılınca izlemek için listeye atalım dursun.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
51 dakika önce, escape said:

Eski Halle Berry olsa dibimiz düşerek boş film bile izlerdik, bebişim bile yaşlanmış:D

Kısa saç yakışmış👍

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 dakika önce, Altan Yoklar said:

Kısa saç yakışmış👍

Bildim bileli Halle Berry'nin saçları kısadır. 2000lerin başından beri öyle. Belki arada saçları biraz uzatmıştır ama Halle Berry kısa saçlı olarak bilinir. Yanlışsam düzeltin.

maxresdefault.jpg

Altan Yoklar beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 dakika önce, achfighter said:

Bildim bileli Halle Berry'nin saçları kısadır. 2000lerin başından beri öyle. Belki arada saçları biraz uzatmıştır ama Halle Berry kısa saçlı olarak bilinir. Yanlışsam düzeltin.

maxresdefault.jpg 

Filmdeki saçı bunlardan uzun😁

Daha önce hiç izlememiş gibi yazmışım.

Uzun saç yakışmış diyeyim o zaman.

achfighter beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 hours ago, infestor said:

yaşlanmışıyla da çıkarım :lol:

Abaza muhabbetine girmeyelim de abla 59 yaşında yahu:D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Kadını canlı gören olmadığına göre resimler üzerinden konuşursak, 40-50 arasında duruyor zaten. 60 denecek bir görüntüsü yok o yüzden bir problem yok gibi :D 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, wazzap said:

Halle Berry için kurşun atar, kurşun yerim.

:baba:

Valla Halle Berry için kurşun atar, kurşun yenirmi bilmem ama insanlar bayagi ugrasiyorlar. Televizyonda bir gun, uzun zaman onceydi, Pierce Brosnan ile yapilan bir muhabbeti izlemistim basindan gecen bir olayi anlatti, Pierce Brosnan bir gun bir bara gitmis, cikarken adamin biri durdurup tokalasmak istemis, oda tabii olur hemen diyince el sıkışmışlar ve Pierce Brosnan adama tessekkur edince adam ona "yok ben tesekkur ederim" demis tabiiki Pierce saskin, ve adam " Ben Halle Berry'nin kicina ancak bu kadar yakin olabilirm onun icin ben tesekkur ederim deyince" Pierce Brosnan saskinlikla  "nasil" diye sorunca adam; sen "Die Another Day filiminde Halley Berry'nin kicini tutmustun, , benim elim onun kicina daha yakin olamaz" iste onun icin elini sıkmak istedim diyince Pierce Brosnon da kahkahayi basi vermis.

wazzap, Mono, allreadydead and 1 other beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Madem çikonata renkli ablalardan konu açıldı, Nicole Ari Parker diyorum ve susuyorum. :icon_eye_love:

800px-NicoleAriParkerDec10.jpgnicole-ari-parker.jpg

8ba4a036d1272b2e9fef5f98567bea63

Peregrine tarafından düzenlendi
foto ekleme

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Buranın adını MILF factory olarak değiştirip rahat rahat yaşlı ablalardan konuşalım madem:) Nicole abla çok değişikmiş.

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok