Comnet Hk.
1 1

Bu konuda 79 mesaj var

10 hours ago, Peregrine said:

Akşam üzeri 5 gibi açıldı hizmet. Hesap yönetim panelinden bakınca 30 günlük ekstra yüklemişler, yani geçerli olmuş. 👍

altyapın sağlamsa memnun kalacaksın, diğer firmalara x2 ücret ödemeye gerek yok hiç. ama altyapısı sağlam olmayana kesinlikle önermem, mh'si dağ ayılarından oluşuyor çünkü.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Superonline 1000mbit fiber sözleşmem bitmek üzere. 2 yıldır ayda 270TL ödüyordum bedava. Tabi şimdi tarifeler uçmuş. Superonline'da 1000mbit ilk 2 ay ücretsiz sonra aylık 700TL. Ties'in gazına gelip comnet'e bakayım dedim superonline'dan pahalı çıktı. üstelik tek seferlik bile olsa kuruluma 900TL aktivasyona 700 TL ve aylık 50TL modem kiralama alıyor. aylık da 840TL istiyor. hadi 1000 pahalıdır belki dedim ama 500mbit için de aylık 540tl üzeri bu aktivasyon vs ücretleri istiyor. superonline 500mbit ilk iki ay ücretsiz sonra ayda 600tl.

@TiesTorN hani ucuzdu lan bu :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 minutes ago, Atrin said:

Superonline 1000mbit fiber sözleşmem bitmek üzere. 2 yıldır ayda 270TL ödüyordum bedava. Tabi şimdi tarifeler uçmuş. Superonline'da 1000mbit ilk 2 ay ücretsiz sonra aylık 700TL. Ties'in gazına gelip comnet'e bakayım dedim superonline'dan pahalı çıktı. üstelik tek seferlik bile olsa kuruluma 900TL aktivasyona 700 TL ve aylık 50TL modem kiralama alıyor. aylık da 840TL istiyor. hadi 1000 pahalıdır belki dedim ama 500mbit için de aylık 540tl üzeri bu aktivasyon vs ücretleri istiyor. superonline 500mbit ilk iki ay ücretsiz sonra ayda 600tl.

@TiesTorN hani ucuzdu lan bu :D 

ben 100mbit'e kadar olan hızlar için konuşuyorum, diğerlerini bilemem :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok