PlayStation Muhabbetleri...
1 1

Bu konuda 265 mesaj var

4 saat önce, NoFlyZone said:

Adamlar FC 24'ü 2 haftadır 2,900'e satıp bu hafta Plus'a ekleyerek güzel keriz silkelediler..

Futbola ilgim sıfır olduğu için, benim açımdan boş geçen bir ay olacak :)

Bir de benim gibi hem Plus hem EA Play aboneliği olanlar için, zaten EA Play'e eklenecek oyunları Plus kapsamında vermeleri pek anlamlı olmuyor. Geçenlerde F1 2024'te de aynı şey oldu. Oyun önce EA Play'e eklendi, 1 ay sonra Plus'a geldi. Ee ne anladık o zaman bu işten?

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
19 saat önce, Najaz said:

Futbola ilgim sıfır olduğu için, benim açımdan boş geçen bir ay olacak :)

Bir de benim gibi hem Plus hem EA Play aboneliği olanlar için, zaten EA Play'e eklenecek oyunları Plus kapsamında vermeleri pek anlamlı olmuyor. Geçenlerde F1 2024'te de aynı şey oldu. Oyun önce EA Play'e eklendi, 1 ay sonra Plus'a geldi. Ee ne anladık o zaman bu işten?

EA play aboneliğine de öküz gibi zam yapmışlar.. 40 küsür olan şey 210 a falan çıkmış yanlış görmediysem.. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
50 dakika önce, NoFlyZone said:

EA play aboneliğine de öküz gibi zam yapmışlar.. 40 küsür olan şey 210 a falan çıkmış yanlış görmediysem.. 

Evet öyle oldu. Hatta ben zamanında uyarmıştım, "Fiyatlar uygunken 5-6 yıllık alın; yarın 1 senelik aldığınız fiyata 1 aylık alamayacaksınız" diye. Dediğim gibi oldu; 250 TL'ye 1 yıllık abonelik alabiliyorken şimdi aylık aboneliğe 210 TL istiyor EA.

Omfs, B.B.K and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ride 5'i merak ediyordum, o iyi oldu. 2000 TL'lik oyun.

PS tarafında oyun fiyatları çıldırmış durumda. Öyle ki, bazen bir oyun indirime giriyor ama indirim süresinde bile fiyatı artıyor :) Millet PS5'lerini yavaş yavaş elden çıkarmaya başladı.

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bence PlayStation, Türkiye'yi gözden çıkardı. Bunun başka açıklaması yok. Saçma fiyat politikası oldu. Gereksiz zamlar yaptılar. PS5'i hevesle almıştım sanırım satacağım. 

Squall and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/19/2024 at 00:03, Fenriz said:

Bence PlayStation, Türkiye'yi gözden çıkardı. Bunun başka açıklaması yok. Saçma fiyat politikası oldu. Gereksiz zamlar yaptılar. PS5'i hevesle almıştım sanırım satacağım. 

Aynen öyle oldu bencede.

Fenriz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Sony zaten türkiyeden çekilip playstation haklarını bilkom'a devretmedi mi ? belki de bilkom bu fiyatları belirliyordur artık.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 dakika önce, Atrin said:

Sony zaten türkiyeden çekilip playstation haklarını bilkom'a devretmedi mi ? belki de bilkom bu fiyatları belirliyordur artık.

Öyle bir tahmin yürütülüyordu. Bilkom kutulu oyun da ithal edip sattığı için, online mağaza fiyatlarının yüksek belirlenmesine yönelik Sony'ye baskı yapmış vb.

Lakin koskoca Sony'nin, 3. dünya ülkesindeki bir dağıtıcısı istedi diye fiyatlara bu şekilde müdahale edeceğini pek zannetmiyorum.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
39 minutes ago, Najaz said:

Öyle bir tahmin yürütülüyordu. Bilkom kutulu oyun da ithal edip sattığı için, online mağaza fiyatlarının yüksek belirlenmesine yönelik Sony'ye baskı yapmış vb.

Lakin koskoca Sony'nin, 3. dünya ülkesindeki bir dağıtıcısı istedi diye fiyatlara bu şekilde müdahale edeceğini pek zannetmiyorum.

Koskoca Sony'e ülkedeki tek dağıtıcı yeterli miktarda (Euro, adet) konsol ve oyun satın alma taahhüdü karşılığında vermeyeceği bir ayrıcalık olacağını sanmıyorum. Money talks! 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

returnal'ı son bölüme gelip yine en başa döndüğüm için oynamayı bırakmıştım. Bugün öylesine bir açıp bakayım dedim 1 seferde bitirdim :D

bu oyunu bitirememiş olmak içimde bir yaraydı.

tachyomatic carbine sağolsun, hollow seeker da fena değil ama carbine çok efsane oldu proficiency level 28 olunca.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

PlayStation Plus Game Catalog for October

cb76374c2eed2fb230789faed5a0bb035de3a4c1

Dead Island 2, The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me, Two Point Campus, Return to Monkey Island and more games are available to play from October 15. On the same day, an awesome foursome of titles join PlayStation Plus Premium in the form of PS VR2 game The Last Clockwinder and three Classics – Capcom adventure Dino Crisis, terrifying horror Siren and iconic sci-fi shooter R-Type Dimensions EX. 

https://blog.playstation.com/2024/10/09/playstation-plus-game-catalog-for-october-dead-island-2-two-point-campus-gris-return-to-monkey-island-and-more/ ]...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
1 1

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok