Motosiklet kullanıcıları! Tanışalım. Künye/Tanışma
6 6

Bu konuda 283 mesaj var

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

3. parti düzgün ve f/p jant var mıymış bir araştırın bakalım; ilerisi için ön hazırlık olur.

Peregrine tarafından düzenlendi
edit: PS: Allah ülkedeki tüm ustaların müstehakını versin.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

araçları hafifletmek & üretim maliyetini kısmak gibi kaygılar artık saçmalık boyutuna ulaştığı için böyle şeyler sık görülüyor modern araçlarda.

Atrin and Mr.Smith beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

10 senedir biri 2005 diğeri 2008 model 2 tane Honda Forza kullandım/kullanıyorum, şimdiki 60.000'e geldi.

Çukurlarda fren yapma işini zaten ilk 6 aydan sonra salıyorum, hatta bir keresinde hız tümseğine(en büyüklerinden) 130 ile girip yerden bir adam boyu havalanıp inmişliğim bile var, Hiç böyle bir şey görmedim duymadım.

Bu kadar mı bozdu bu herifler?

Ha, aldığımda ön fren diski yamuktu, zamanla kendi kendine asimetrik aşınarak düzeldi :D 

Whooosh tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla benim de eski 2015 X-Max'im ile bam gün çukurlara girmişliğim vardı. janta falan hiç bir şey olmamıştı. Ties'in dediği doğru. Maliyet ayağına çöp şeyler koyuyorlar.

On 26.05.2024 at 1:12 PM, Peregrine said:

3. parti düzgün ve f/p jant var mıymış bir araştırın bakalım; ilerisi için ön hazırlık olur.

motor 2023'de piyasaya çıktı. 3.parti jant çıkmışmıdır inanın bilmiyorum. hatta motorlarda böyle 3.parti jant oluyor mu onu bile bilmiyorum. 

Atrin tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 20.05.2024 at 01:13, Atrin said:

bu arada motora binesim gelmiyor. o titreşimi hissedince bir tedirginlik geliyor. hele eşim arkamdaysa. direk eve dönesim geliyor. bu nedenle kaza yapmam vs vs ama o tedirginlik benim dikkatimin dağılmasına yeter. ekipmanlarımı yeniledim. yeni kask yeni kışlık yazlık mont aldım. gaza geldim ama gerçekten motordan soğudum soğuyacam çok az kaldı.

@Atrin touring bir motor tavsiye ederim. Tracer 9 serisi yakışır bence :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 8/30/2024 at 6:26 PM, infestor said:

is arkadasimda var bi tane goldwing. beni de gaza getiriyor almam icin fakat hayatimda 100cc scooter disinda bir motosiklet kullanmisligim yoktur. ama aklimin bir kosesine soktu namussuz

https://www.youtube.com/watch?v=ZNQ7PeOYK3c

goldwing bana çok saçma geliyor. motor sürüyorsam küçük olmalı, bisiklet gibi her yere girebilmeliyim. büyük vasıta süreceksem araba sürerim zaten motorla işim ne.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
6 6

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok