The Mandalorian ve SW dizi evreni
2 2

Bu konuda 237 mesaj var

15 minutes ago, Atrin said:

Star Wars The Acolyte izleyen var mı ? Ben çıktığını bile duymamışım başlayacağım ilk fırsatta.

Maalesef SJW ayağına Kathleen Kennedy tarafından içinden geçilen başka bir proje olarak anılacak. Karakterler, konu, olayların akışı falan çok kötü. Carrie Ann Moss ve Squid Game'deki Koreli abi falan harcanmış resmen. İkisi bir miktar bir şeyler katmış ama konu o kadar zayıf ve o kadar kötü aktarılıyor ki, yaptıkları hep toz olup gidiyor...

En güzel yanı bölümlerin 25-35 dakika civarında olması. Onlar da 10'ar dakika olsa da olurmuş ama işte.. Ben son bölümü bugün izleyeceğim ama zaten gerisi gelmeyecek, SW evreninin en kötü işi olarak anılacak bir yapım.. 180 milyon dolar nasıl çöp edilir ibretlik izlenebilir :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Acolyte falan değil bildiğin Bokolyte. Böyle iğrenç bir yapım izlemedim şimdiye kadar.

Dizinin ana konusu lgbt tarihi gibi bir şey bir de tabii girl pavah.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta sonu evde çok yapacak iş olup ev ahalisi de burada olmayınca bitirdim Acolyte'i. Tamam süper değil ama ben sıkılmadan izleyip bitirdim.  @allreadydead devamı olmayacak mıymış bunun?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Definitive said:

Bu hafta sonu evde çok yapacak iş olup ev ahalisi de burada olmayınca bitirdim Acolyte'i. Tamam süper değil ama ben sıkılmadan izleyip bitirdim.  @allreadydead devamı olmayacak mıymış bunun?

o konuda akıllar biraz karışık gibi. Hikaye ve kırılma noktaları çok boktan yazıldığı ve daha da boktan yönetildiği için ilk bölümler çok eleştirildi. Hatta halen SW konusunda en az izlenen iş olmasına rağmen 180 milyon bütçeye sahip olması ayrı bir eleştiri konusu oldu. O yüzden iptal edildiği bilgisi daha ikinci bölümden dönmeye başladı.

şimdi baktım, yenilenebilir gibi duruyor. https://www.forbes.com/sites/paultassi/2024/07/18/the-acolyte-season-2-the-good-news-and-bad-news/ en mantıklı bunu buldum ama film/dizi aktör/aktris siteleri iptal edildi haberleriyle dolu.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 hours ago, SEP said:

Gereği yapılmış...

"The Acolyte" Canceled: No Season 2 For Disney+’s "Star Wars" Series

https://deadline.com/2024/08/the-acolyte-canceled-no-season-2-star-wars-disney-plus-1236044233/

Belki toparlanabilirdi ama Kathleen Kennedy'nin gene 40 yılda kurulmuş olan bütün evreni yok etmek, "aslında jedi iyi değildi, bak içinden çürümüş hepsi bok gibi insanlar" "Luke yavşağın tekiydi, adam değil" "Han Solo malın tekiydi. bak nasıl öldü" benzeri saçmalamalarda ısrar etmesine kurban oldu. Sadece Kennedy değil, yönetmeninden oyuncusuna konu, evren, içerik yerine her fırsatta veganın vegan olduğunu söylemeden duramadığı gibi ""gggööööörrrrrrllll pooovvvaaaa" "geeeeyyyy powwwaaa" temasını öne çıkarıp, bir de izleyiciyle sürekli kavga moduna girmeleriyle tamir edilemeyecek bir noktaya getirdiler işi

Lesli ve Ketlin bir araya gelip 180 milyon doları yediler. 3 filmle beraber milyar doları piç etti Ketlin. Hatta bütün SW'yi bitirdi. Bu kadın hala nasıl orada durabiliyor anlamıyorum...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, allreadydead said:

"Luke yavşağın tekiydi, adam değil"

Luke ibine miymiş şimdi? Ben zaten şüpheleniyordum, parlaktı epey :D 

Najaz tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok