Diablo IV
3 3

Bu konuda 710 mesaj var

Warrior kastım 100lvl oldu, bash gidiyorum şimdi baktım S level falan ama sıkıcı geldi :(

WW daha keyifli geliyor ama önerilerinizi alırım arkadaşlar.

Birde her item 925 lvl :D Bash için gerekli statsları vs leri takip etmem lazım sanırım her item özelinde :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo 4 developerların aq. hem de hepsinin. Yaw side questler zaten path of exile dan hallice mal mal şeyler. Arada derede yapıp kendimce eğleniyordum ama epeydir oyuna girmediğimi düşünüp bu haftasonu bir girdim. Herşey değişmiş. Tüm mekanikler. Ekstra minionlarım elimden alınmış. 11 kişi milli takım gibi gezerken artık 9 kişiyim. hoş minionlar epey güçlü upgradeler sayesinde ama nereye gitti 2 tane iskeletorum benim. 

İtem upgradeler değişmiş. Saçma sapan bir sisteme dönmüş. Böyle uyuzlukları görünce vakit kaybetme dedim kendime daldım ana queste. Son 4 boss u kesmem boss başına 5 dk dan fazla almadı. Sonrasında oyun path of exile a döndü. Salak salak gez. 3209482093482 tane kes bir salak don düşsün git onu sat. AQ world boss kesmek bile eğlenceli değil. Neyse Vessel siparişi vermiştim gelsin de onu da oynayayım ızdırap biraz bitsin. Lore bitince gerisi çöp. 

TiesTorN and rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 minutes ago, SkyWarrior said:

Diablo 4 developerların aq. hem de hepsinin. Yaw side questler zaten path of exile dan hallice mal mal şeyler. Arada derede yapıp kendimce eğleniyordum ama epeydir oyuna girmediğimi düşünüp bu haftasonu bir girdim. Herşey değişmiş. Tüm mekanikler. Ekstra minionlarım elimden alınmış. 11 kişi milli takım gibi gezerken artık 9 kişiyim. hoş minionlar epey güçlü upgradeler sayesinde ama nereye gitti 2 tane iskeletorum benim. 

İtem upgradeler değişmiş. Saçma sapan bir sisteme dönmüş. Böyle uyuzlukları görünce vakit kaybetme dedim kendime daldım ana queste. Son 4 boss u kesmem boss başına 5 dk dan fazla almadı. Sonrasında oyun path of exile a döndü. Salak salak gez. 3209482093482 tane kes bir salak don düşsün git onu sat. AQ world boss kesmek bile eğlenceli değil. Neyse Vessel siparişi vermiştim gelsin de onu da oynayayım ızdırap biraz bitsin. Lore bitince gerisi çöp. 

d4 almamamın sebeplerini tam olarak açıklamışsın. d3'te de benzer şeyler yaşadıktan sonra bırakmıştım oynamayı. d4'te de aynılarının olacağını tahmin ettiğim için hiç almadan es geçtim.

rammstein and SkyWarrior beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

D1 ve D2 bu değildi. Ne vakit Blizzard North dagıldı o vakit WoWcuları doldurdular ortaya D3 gibi bir gudubet çıktı. Sonrasında toparlamaya çalışan ekibe de sızmış olacaklar ki D4 gibi bir fırsatı piç edip bıraktılar. 

D4 de adam gibi bir main quest bile yok aslında doğru düzgün. Hatta şu kadar diyim. D4 deki tüm main quest D2 deki act 1 ve 2 deki içeriği ancak doldurur. 

SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 29.07.2024 at 13:54, SkyWarrior said:

D1 ve D2 bu değildi. Ne vakit Blizzard North dagıldı o vakit WoWcuları doldurdular ortaya D3 gibi bir gudubet çıktı. Sonrasında toparlamaya çalışan ekibe de sızmış olacaklar ki D4 gibi bir fırsatı piç edip bıraktılar. 

D4 de adam gibi bir main quest bile yok aslında doğru düzgün. Hatta şu kadar diyim. D4 deki tüm main quest D2 deki act 1 ve 2 deki içeriği ancak doldurur. 

Oyun bir yerden sonra felaket sıkıyor. Haftada bir iki kere girip boss kesip çıkıyorum. Sezon 5 başlamış yeni bir etkinlik koymuşlar. Pek bakmadım. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok