Diablo IV
3 3

Bu konuda 749 mesaj var

Yalan yok hikaye ilginç başladı VoH için. İlerleyince neler göreceğiz bakalım. Ben şimdilik sevdim hikayeyi. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Sabah sabah 1.5 gb download ile siftah ettik hayırlısı. 

Ahanda nihayet farkına vardılar DLSS FG ve RT de sıkıntı olduğunu anladılar. Bir sonraki yamaya kadar kapalı ikisi de. 

SkyWarrior tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada blizzort sana yine kafam girsin. Uçuyorum kaçıyorum level 100 sün göster ürksün karakteriniz sikko birşey olup çıkacal VoH başlangıcında ve üzerinizdeki tüm itemlar istisnasız isterse sonraki crafting sezonundan gelsin legacy item seviyesine düşecek ve statları yerle bir olacak haber vereyim. 

Oyun resmen oyuncularla dalga geçiyor. Lore olmasa cidden oynanmaz. 

Karakteri aynen taşıyamamak nedir ya. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

O kadar çok oyun var ki oynanacak, niye koşarak gittiniz 40 dolar verdiniz anlamıyorum. Ben almam demiyorum ama benim fiyatım 10 dolar. Hadi @jackjoker gaza getirirse en fazla 20 dolar diyeyim… o da oyunun bir süre sonra sıkacağından değil sırf ibneleri istihdam ediyor blizzard diye, delikanlı adam, hanım kız mı kalmadı kendi ürettikleri oyunu oynamaktan aciz homo tiplere iş vermişler…

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Hemen almayacaktım, dayanamadım yine hikayeyi merak edeceğim için edindim. Aslında oyun çıkmadan evvel yeni karakterin tanıtımını yaptıkları introda çalan arka fonda ki şarkı yok artık ne alaka lan dedirtip beni sinir etmişti. Diablo' nun kendine has bir dünyası var arkadaş oraya müzik ayarlayacak kadar mı bütçe ayırmaktan acizdiniz?

Neyse oyuna gelince yazın çıkan sezonsal değişikliklerde gelen temperler falan oyunu güzel oynanabilir moda sokmuş vaziyetteydi. Ek paketlede gelen güzellikler var; diablo 2 kadar kapsamlı olmuyacak sanırım ama şu ana kadar görebildiğim 2 soketli itemlara kombin runewords yapılması var. Hoş bunu sanki 3. sezonda mücevhere takılan bi soket malzemesiyle runewordun verdiği kombini özelliğini yapmışlardı gibi ama sezonsal olduğu için onlar tek seferlikti. Çok abanamadım henüz ama yeni charıda merak ettiğimden 40 lvl olacak kadar kastım. Bu arada senaryonun işleyişi fena değilken oyun içi gibi sunulan ara introlarda bana mı öyle geldi bilmiyorum ama sanki bir bayatlık var. Konuşmalar falan biraz donuk donuk, ilk oyunda ki şekilde hikayenin içine tam sokturamıyor. Sanki yapay zekaya okutmuşlar gibi bi ketumluk var gibi gibi. Diablo 3' teki realmwalker eventini getirmişler fena olmamış, öldüğünde gate açıyor o mekanın içinden yine sondaki loota doğru ilerliyorsunuz. Fena sayılmaz hikayeyi bi yandan merak ediyorum bakalım nereye nası bağlıcaklar. Çok spoiler etmeden mekan olarak Kurastı falan görmek güzel oldu, daha da süprizler var haliyle. Şimdilik bende açılmayan bir zımbırtı var onun ne olduğunu bilmiyorum onun haricinde karakter leveli 50 base olarak dönüştürmüşler paragonlarda karakter üstünde eskilerde 251 gibi gördüm, oda aslında 50x4 tü gibi hatırlıyorum 100 olana kadar ama ek gelen bonuslardan paragonlar bi 50 daha ediyormuydu emin değilim. Limit falan mı kalktı acaba öyle bir şey gelse güzel olurdu dediğim şeyi deneyemedim ama bakıcam.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendim araştırmadım ama yeni level sistemi ve capleriyle ilgili değişiklikler olmuş. Max level 60 paragon 300 oluyormuş. Oyunun stat dinamiğini komple değiştirmişler bir süre sonra farkettim de bunu baştan yapmayıp sonradan yapmak ne alakadır çok saçma olmuş. Önceden kastığımız herolar bir nevi çöp olmuşlar. Oturun tekrar kasın demek istemişler kısaca :D 

Bu sefer ki ek paketle blizzardın bizi güzel düdüklediğine şahit oldum. Hikaye güzel gelişiyor gibiyken spoiler vermek istemiyorum ama çok boktan geldi benim için. Hani heves kırmak istemem yine oynayın görün tabi ama ek paket daha ziyade sanki diablo konseptinden faydalanılarak zorla yedirilmiş ayrı bir oyun kafasını taşıyor adeta. İsimlerden ve mekandan faydalanılarak böyle bir yol izlenmesi ne diyim hoşuma gitmedi açıkcası. Hikayeye yaptıkları en güzel şey, oyun çıkmadan öncede gösterimini yaptıkları introsuydu, heralde tüm sağlam bütçeyi ona ayırdılar ki oyun boyunca hiç başka video olmaması sıçışın göstergesiydi kendi adıma; final videosundan bile pek haz aldım diyemeyeceğim. Hani Diablo 4' ün ana oyun videoları bile hikayenin güzel işlenirliğine şahitlik etmişken böyle sönük kalması hoş olmadı. Hepsini geçtim senaryoda dialoglar o kadar çok monoton gidiyor ki zaten olaya bağlanmanızı bi o kadar zorlaştırıyor

Söylemeyi unutmuşum bi önceki mesajımda henchmani tekrar geri getirmişler bu arada.

Daha önce ki yaz sezonunda iron wolf muhabbeti vardı şimdi, bunda yeni sezonsal durumla birlikte zakarum alakası gelmiş.

Diğer farkettiğim bir yenilik gibi olan şeyde kurastta pit modeline benzer bi muhabbet var. Bunu pitin biraz daha challangelisi gibi yapmışlar, süre var item düşmüyor sona kadar. O süre zarfında savaşarak bazılarından süre uzatma, bazılarından X1 X2 X3 X4 şeklinde kademe arttıran soul tipi bişiler biriktirerek sonda ki boss katına gelmeya çalışıyoruz. Bossa gelince süre kısıtlaması kalkıyor; o biriktirilen X4 seviyesine göre verdiği ödülün mislini arttırıyor. Yani açıkcası pit varken zaten böle bişi ne kadar bir katkı sağlıyor tartışılır.

PoE 2 gelene kadar belki biraz oyalar ama çokta yüzüne bakılacak bir ek paket olmamış. Oturayım aman aman oynayayım etkisi vermedi bana, end game kasar mıyım o bile şimdilik soru işareti kendi adıma.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/12/2024 at 18:10, Deathknight said:

Ben kendim araştırmadım ama yeni level sistemi ve capleriyle ilgili değişiklikler olmuş. Max level 60 paragon 300 oluyormuş. Oyunun stat dinamiğini komple değiştirmişler bir süre sonra farkettim de bunu baştan yapmayıp sonradan yapmak ne alakadır çok saçma olmuş. Önceden kastığımız herolar bir nevi çöp olmuşlar. Oturun tekrar kasın demek istemişler kısaca :D 

Bu sefer ki ek paketle blizzardın bizi güzel düdüklediğine şahit oldum. Hikaye güzel gelişiyor gibiyken spoiler vermek istemiyorum ama çok boktan geldi benim için. Hani heves kırmak istemem yine oynayın görün tabi ama ek paket daha ziyade sanki diablo konseptinden faydalanılarak zorla yedirilmiş ayrı bir oyun kafasını taşıyor adeta. İsimlerden ve mekandan faydalanılarak böyle bir yol izlenmesi ne diyim hoşuma gitmedi açıkcası. Hikayeye yaptıkları en güzel şey, oyun çıkmadan öncede gösterimini yaptıkları introsuydu, heralde tüm sağlam bütçeyi ona ayırdılar ki oyun boyunca hiç başka video olmaması sıçışın göstergesiydi kendi adıma; final videosundan bile pek haz aldım diyemeyeceğim. Hani Diablo 4' ün ana oyun videoları bile hikayenin güzel işlenirliğine şahitlik etmişken böyle sönük kalması hoş olmadı. Hepsini geçtim senaryoda dialoglar o kadar çok monoton gidiyor ki zaten olaya bağlanmanızı bi o kadar zorlaştırıyor

Söylemeyi unutmuşum bi önceki mesajımda henchmani tekrar geri getirmişler bu arada.

Daha önce ki yaz sezonunda iron wolf muhabbeti vardı şimdi, bunda yeni sezonsal durumla birlikte zakarum alakası gelmiş.

Diğer farkettiğim bir yenilik gibi olan şeyde kurastta pit modeline benzer bi muhabbet var. Bunu pitin biraz daha challangelisi gibi yapmışlar, süre var item düşmüyor sona kadar. O süre zarfında savaşarak bazılarından süre uzatma, bazılarından X1 X2 X3 X4 şeklinde kademe arttıran soul tipi bişiler biriktirerek sonda ki boss katına gelmeya çalışıyoruz. Bossa gelince süre kısıtlaması kalkıyor; o biriktirilen X4 seviyesine göre verdiği ödülün mislini arttırıyor. Yani açıkcası pit varken zaten böle bişi ne kadar bir katkı sağlıyor tartışılır.

PoE 2 gelene kadar belki biraz oyalar ama çokta yüzüne bakılacak bir ek paket olmamış. Oturayım aman aman oynayayım etkisi vermedi bana, end game kasar mıyım o bile şimdilik soru işareti kendi adıma.

Benim gördüğüm Diablo 4 çıktığından bugüne sürekli eski Diablo oyunlarından mekanikleri/özelllikleri kopyalayarak toparlamaya çalışıyorlar. Yenilik diye sundukları hemen her şey Diablo 3'te var olan şeyler genellikle. Her ne kadar Diablo oyunlarını sevsem de (Diablo 1, 2 ve 3'ü epey oynamışlığım var zamanında) Diablo 4'e verdiğim paraya acıyorum, keşke almamış olsaydım diyorum. (Expansion'ı almadım, almayı da düşünmüyorum) Tek avuntum Diablo 3'te olduğu gibi yıllar sonra oynamaya değer bir oyun haline gelirse belki pişmanlığım az da olsa geçer :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

DLC'nin campaign'i bok gibi. 50$ asla etmez. hatta bedava vermelilerdi. 

benim oynayacak oyunum olmadığı için yeni class spiritborne deniyorum. torment seviyesine geçtikten sonra sarı item düşmemesi güzel. bir kaç QoL iyileştirmesi güzel olmuş bence. öyle boş boş kafa dağıtmak için oynamak iyi oluyor. uber lilith'i kesememiştim hiç. onu keser bırakırım tekrar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, Atrin said:

DLC'nin campaign'i bok gibi. 50$ asla etmez. hatta bedava vermelilerdi. 

benim oynayacak oyunum olmadığı için yeni class spiritborne deniyorum. torment seviyesine geçtikten sonra sarı item düşmemesi güzel. bir kaç QoL iyileştirmesi güzel olmuş bence. öyle boş boş kafa dağıtmak için oynamak iyi oluyor. uber lilith'i kesememiştim hiç. onu keser bırakırım tekrar.

Tahmin ettiğim gibi yani.. İyiki almamışım.

Star wars outlaws a devam ben. Oyun gayet başarılı bazı mekanlar dehşet.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ek paketle yeni char geldiği için bende spiritborn neymiş görmek için kastım. Hikayeyi görmeyen üzülmez açıkcası, koca diablo senaryosu nasıl piç edilire en basit örnek olmuş. Hikaye bittikten sonra bile Ormus sikko sikko görevler vererek bizi endgame moduna hazırlarken sağa sola yaptığımız haritayı görün diye boş boş işler yaptırtma alakası dandini olmuş. Yani güzel bir senaryo üstüne tüm oralardan geçsek daha verimli olurmuş.

Eski karakterleri sudan çıkmış balığa çevirmeleriyse büyük ayıp olmuş. Tamam ek paket çıktığında karakter kalkıp hemen en son rifti bilmemneyi yapsın istemiyorduk, mantıken yeni bişileri kasıp görmek istersin ama paragon+ ları hariç karakterlerin itemlar legacy çöp olmuş. Ayrıca hikaye muhabbetine 50 lvl başlandığı için zaten itin götüne sokulmuş. Diablo 3' te de benzer bi kez küfür etmiştim ama gerçekten adamın 1 sene kasıp siktiri boktan 1 lvl üst bi malın çıkıp ondan daha iyi durumda sunulması gerizekalılık.

Ben hâlâ stat dinamiklerini niye ek pakette değiştirmeye başvurduklarını anlamadım. Tamam oyun bir RPG değil, o yüzden statların 1000 2000 olmasını yadırgamıyordukta şimdi 10x düşürülmüş gibi değişik bir kavram ortaya çıkartmışsınız. Belli ki hesap kitaplarda motoru yoran bişiler oldu onu mu rahatlatmak istediniz artık nedir, da bunu taa en başından niye yapmadınız. Biraz torment falan hevesimi alırım neyse artık. Ben görmedim ama end game niteliğinde Citadel diye bir şey varmış, arkadaşın dediğin raid mantığında bir şeymiş, bi görmek lazım yenilik olarak end gamede gelmiş bir güzellik olabilir, bakalım.

POE 2 gerçekten ilk oynunda vadettiği güzelliklerin üzerinede koyarak gümbür gümbür gelirse, daha da bu oyunun yüzüne bakılmaz gibi. Eşşek blizzard developerları sezonlarda oyunu toparlayacaz diye uğraşıp dursunlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
9 hours ago, Squall said:

Tahmin ettiğim gibi yani.. İyiki almamışım.

Star wars outlaws a devam ben. Oyun gayet başarılı bazı mekanlar dehşet.

yaw senin de hangi oyunu beğenip beğenmeyeceğin belli olmuyor, outlaws'un boktanlığı yüzünden ubisoft'un hisseleri düştü be... :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, TiesTorN said:

yaw senin de hangi oyunu beğenip beğenmeyeceğin belli olmuyor, outlaws'un boktanlığı yüzünden ubisoft'un hisseleri düştü be... :mrgreen:

Ne boomerları ne hype cıları takan biriyim. O öyle demiş bu böyle demiş umrumda olmaz. Böyle sırf trend diye firmalara küsenleri ne yapsalar yerin dibine sokanları hiç takmam kafama.

Bir oyun bana keşif hissini veriyorsa oynarım harita yeterince ayrıntılı büyük ve merak uyandırıyor. Değişik sistemlerde değişik gezegenler çok başarılır tasarlanmış. Speeder kullanımı ilk başta kanser etsede doğru ayarları bulduğunda iyi bir gamepadle çok zevkli oluyor. Zaten full dualsense destekli bir oyun. Kombatta ve oynanışta bazı sıkıntılar var evet ama gülü seven dikenine katlanır.

Dün droid factory de gezdim tüylerim diken diken oldu çok iyiydi mesela. Star Wars seven biri bu oyunuda sever. Uzay savaşları gene çok iyi ve uzayda keşif yapmakta çok güzel.

300 tl verdim oynuyorum işte daha ne olsun. 30. saatlerdeyım hiç sıkılmadım daha.

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni paket sonrası mı oldu bilmiyorum ama bir Diablo oyununda level atlamak bu kadar kolay olmamalı yaw..

Barbardan sıkılıp bi Roque kasayım dedim.. 5 günde falan 210 lvl'a geldi.. Yani buna lvl mı deniyor bilmiyorum ama işte şu paragonlarla yaptığımız mavi zamazingo da 210 yazıyor.. T3 de oynuyorum.. Hani öyle ilk kademeler falan da değil.. Enteresan..

Bu arada takıldığım bir konu var benim yine :mrgreen:

MasterWorkings olayını çözdüm.. Onu da çözemedim de işte bu ek paketle birlikte oynarken bi baktım kendi kendine açılmış.. Neyse..

Şimdi şu Runewords olayına takıldım.. Bu Runeleri nereden buluyoruz yaw.. T3 de girmediğim dungeon, kesmediğin world bosslar durieller andarieller, bitirmediğim hell tide kalmadı ama bir tane bile rune düşüremedik ekipmana takmak için.. Bi kesmediğim Lilith'in gölgesi midir nedir o kaldı.. O mu veriyor yoksa Rune'leri ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, NoFlyZone said:

Yeni paket sonrası mı oldu bilmiyorum ama bir Diablo oyununda level atlamak bu kadar kolay olmamalı yaw..

Barbardan sıkılıp bi Roque kasayım dedim.. 5 günde falan 210 lvl'a geldi.. Yani buna lvl mı deniyor bilmiyorum ama işte şu paragonlarla yaptığımız mavi zamazingo da 210 yazıyor.. T3 de oynuyorum.. Hani öyle ilk kademeler falan da değil.. Enteresan..

Bu arada takıldığım bir konu var benim yine :mrgreen:

MasterWorkings olayını çözdüm.. Onu da çözemedim de işte bu ek paketle birlikte oynarken bi baktım kendi kendine açılmış.. Neyse..

Şimdi şu Runewords olayına takıldım.. Bu Runeleri nereden buluyoruz yaw.. T3 de girmediğim dungeon, kesmediğin world bosslar durieller andarieller, bitirmediğim hell tide kalmadı ama bir tane bile rune düşüremedik ekipmana takmak için.. Bi kesmediğim Lilith'in gölgesi midir nedir o kaldı.. O mu veriyor yoksa Rune'leri ?

Sezon 5 ile Ek Paket öncesi oyunu epey kolaylaştırıp hızlandırdılar. Oynayanlar zevk alsın, Ek Paketi de satın alma isteği oluşsun diye düşünüyorum. Ben Ek Paketi almadım o yüzden oyunun şimdiki halini bilmiyorum ama anlattığınız kadarıyla aynı kolaylıkta devam ediyor :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de almadım.. Ama sanırım DLC ile birlikte ana pakete de etki eden bi leveling kolaylaşması durumu var.. Bilemedim valla.. Ama yani bu kadar hızlı olması pek hoşuma gitmedi..

Bu arada şöyle biraz baktım da az önce yukarıda sorduğum rune olayı DLC alanlar için geçerliymiş galiba.. Ana paket sahibi olup DLC almayanlar sikko gemlerle devam edecek anladığım kadarıyla 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

@NoFlyZone ya ben t4 de oynuyorum ve 190 dan sonra level zor artamya başladı gibi geldi :D maşallah siz iyi ilerlemişsiniz. 

runelar genel olarak her düşmandan veya eventten düşme ihtimali var. şu ana kadar düşmemesi imkansız çantanıza bir bakın. XOL rune arıyorum mesela ben hiç düşmedi. tradeden alıp çözdüm. legandary rune düşürdüm ama baya. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 dakika önce, Atrin said:

@NoFlyZone ya ben t4 de oynuyorum ve 190 dan sonra level zor artamya başladı gibi geldi :D maşallah siz iyi ilerlemişsiniz. 

runelar genel olarak her düşmandan veya eventten düşme ihtimali var. şu ana kadar düşmemesi imkansız çantanıza bir bakın. XOL rune arıyorum mesela ben hiç düşmedi. tradeden alıp çözdüm. legandary rune düşürdüm ama baya. 

Yok valla sıfır rune.. Ama dediğim gibi DLC almadım.. Ana paketle oynuyorum.. Rune olayı DLC alanlar için geçerliymiş..

Ben Rogue'da cold temelli dance of knives buildine gittim.. bu karakter ve build zaten direkt fast leveling amaçlı bir oynanış sunuyor.. Savunmasız hasarını ve şanslı vuruş ihtimalini yapabildiğim kadar fulledim.. % 2.200 savunmasız hasarım var.. Haliyle üzerimdeki tüm ekipmanlar rakibi savunmasız ve soğutulmuş bırakacak ve bu hale gelmiş düşmana maximum damage'ı verecek şekilde modernize edildi.. Bu buildle saçma sapan hasarlar veriyorum tabi.. Milyarlar falan.. Sürekli 1 opar, 1 iksir ve 1 tütsü basıyorum.. Bunlar olmadan asla savaş sahasına inmiyorum.. Sadece iksirlerden zaten % 27-28 ilave XP geliyor.. e birde son 2 haftadır da biraz asosyal olmayı tercih edip akşamları evde d4 kasınca akıyor tabi levellar :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ek pakette köklü değişiklikler var(mış), oynadıkça yeni yeni keşfediliyor aslında. Hikaye için oynayacak varsa çok gaza gelmesin, baştan beri o kavramım çok değişmedi.

End game için yenilikler var; Dark Citadel ki buna parti şeklinde girilmesi gerekiyor. Mod olarak eğlenceli yeniliklerden birisi olmuş. Diğeride Infernal hordes, buna tek kişi girmek mümkün, biraz poe de bi mod vardı ondan araklama gibi olmuş sanki 10 dalga şeklinde düşman geliyor süreç boyunca aether denen bir zımbırtı toplanıyor en sonunda bunlarla kasa açıyoruz elinizdeki adete göre seçimini yapcağınız bol bol malzeme, para, item vs veriyor. Buraya ulaşılana kadar yapılan görevi ana senaryosundan bile keyifli buldum, d2 deki gibi kulak mulak toplayıp gidiyoruz :D

Nightmare Dungeon olayı komple değişmiş; artık level yok torment zorluğuna göre zorluk seviyesi var. Masterworkingde kullandığımız malzeme burada da düşüyor, zorluk seviyesine göre çıktığı adet artıyor. Masterworking de değişmiş pitte belli seviyelerden sonra 2. 3. kademeler olması gerekiyordu. Artık tek tip malzeme var ama her seviye itemı yükseltmeye başladığınızda istediği adet git gide artıyor. Biraz mantıklı olmuş kafa karışıklığınada sebep vermiyor.

Glyph sistemi değişmiş, artık uplamak için diablo 3' de ki şekliyle dönüyor sistem Max 100' e kadar gidebiliyormuş heralde. Yine açılan leveline göre glyphin uplanabileceği level şans oranı olarak bir alaka getirilmiş. Yeni Glyph sallıyorum 40 level iken siz daha düşük bir pit level yapıyorsanız uplama olasılığı %sel olarak çok düşük kalmış oluyor, yanında yazıyor zaten oran d3 deki şekli gibi. Başlardan hızlı hızlı uplanabiliyor, ilk lvl 10' a kadar falan +2 +2 gidiyor hatta ya da pit seviyesinin yüksek olmasının bir bonusu varmı tam kestiremedim o kısmı.

@NoFlyZone Runewords işi ek paketle gelen bişi ama çokta ekstra bişi olduğunu söyleyemem. Yani bir d2 ekosistemi katmıyor. Itemlar 2 soket, rastgele taktığınız 2 tanesi üzerinde yazan mor özelliğini sunuyor. Birisi offer diğeri, özellik kombinasyonu şeklinde ne kadar istediğiyle alakalı. Yani atıyorum özelliğin aktif olması için 200 offer istiyorsa, diğer taktığınız evade edersen 25 offer sayılır bu durumda 8 kez evade edersen aktif edip triggerlamış olursun gibi bi dinamik yapmışlar. Öyle 4 5 6 soket item bulayımda ona tüm runeleri dizdikten sonra özel bir item ortaya çıksın durumu olan bir sistem değil yani.

Hızlı kasılması bir nevi iyi aslında, sezonsal olarak takip eden insanlar sürekli aynı şeyleri kas kas durumu var. Ben ilk çıktığında kastım, şimdi tekrar bi char kasayım modunda girdiysen tabi ilk zamana göre sistem değişikliği var. Aslında yine de çok kolay level gelmiş olmuyor çünkü level sistemi 60 base + 300 paragon şeklinde değişmiş. Önceden max 100 level oluyorduk ve bunun içinde paragon dinamiğide dahil oluyordu. Level 50 mi 55 miydi unuttum o seviyeden sonra her levelde 4 paragon geliyor olayı vardı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun sanırım en saçma yönlerinden birisi de build değiştirme olayı.. Lan dur ben şu buildi bi değiştireyim dediğiniz de 60 küsür yetenek puanını 200 bilmem kaç küsür paragon puanını baştan dağıtıyorsunuz.. Burası ok.. Ama pişman olup eski builde döneyim dediğinizde no diyor oyun.. En baştan tasarlayacaksın eski buildini.. Bu resmen delilik.. Böyle bir paragon sistemi varsa build kaydetme özelliği kesinlikle olmalıydı..

Mesela ben şu an Rogue Dance of Knives buildinden sıkıldım biraz.. Hearthbreaker'a geçeyim dedim ama eski buildi sıfırlayıp onun üzerine inşa etmem gerekiyor.. Olmamış bence bu..

Yani en azından 1 defaya mahsus böyle bir kayıt olayı falan yapılmalıydı kesinlikle..

NoFlyZone tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ek pakette gelir diye beklediğim bir özellikti ama ne yazık ki olmadı. Skill ve paragon dağıtmak pek mesele değil zatende olay glyph ve item kısmında patlıyor. Oynadığın her hangi bir buildle tekrar tekrar glyph kasmak büyük dert. Item kısmı içinde ona göre temper ve masterworking yapıyorsun bir nevi, itema temper limit aynen devam ediyor. Oyun seni çüke çüke belli bir buildi tespit etceksin ve böyle oynayacaksına dürtekliyor.

Arkadaşlarla oynuyoruz mesela, herkes şimdi spiritborn açmış bulundu yeni karakteri görelim diye ama o kadar fix bi durum varken 2 3 farklılık dışında tüm build ve oynanış dinamiğimiz aynı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 dakika önce, Deathknight said:

Ek pakette gelir diye beklediğim bir özellikti ama ne yazık ki olmadı. Skill ve paragon dağıtmak pek mesele değil zatende olay glyph ve item kısmında patlıyor. Oynadığın her hangi bir buildle tekrar tekrar glyph kasmak büyük dert. Item kısmı içinde ona göre temper ve masterworking yapıyorsun bir nevi, itema temper limit aynen devam ediyor. Oyun seni çüke çüke belli bir buildi tespit etceksin ve böyle oynayacaksına dürtekliyor.

Aynen öyle.. Glyphler temperler acpectler masterworkingler falan büyük bela.. 

İnsan böyle bir durumda lan buna kasacağıma yeni char açayım bir de sorc deneyeyim falan diyor.. Zaten infernal hordeslar pitler sağolsun 5 günde 60+200 lvl yapılabiliyor karakterler :remybussi:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
3 3

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok