Eat my dust, dust eaters.
2 2

Bu konuda 731 mesaj var

6 ay kadar önce kelepirden m5 yayı düşürdüm, paslı olduğu ve artık bir işe yaramayacağı düşüncesi ile neredeyse bedavaya aldım.

yay1.jpgyay2.jpg

yaylar bu şekilde geldi. tabi aldığım kişi alan kişinin kim olduğundan haberi yoktu :zuh: böyle değerli parçaları kelepirden artık işe yaramaz diye alıp sıfırlayıp taktığım şeylerin haddi hesabı yok şu arabada.

önce şu şekilde tellemeyle temizlik işlemi yaptım (dile kolay, 2 hafta sürdü. işçiliği çok zor) full temizlenmiş halleri;

yay3.jpgyay4.jpg

sonrasında pastan ötürü biraz karıncalanma olduğu için sanki orjinal hali öyleymiş gibi elektrostatik pütürlü boya attırdım, son hali şu şekilde sıfır gibi oldu;

yay5.jpgyay6.jpg

geçen hafta itibariyle ise arabaya taktırdım. before&after sonuç şu şekilde (yüksekliğe dikkat)

https://imgur.com/a/VhukrxL

Atrin, SEP, Mono and 3 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Altan Yoklar said:

2 cm alçalmış mı?

evet arka 3cm'e yakın alçaldı, ön 2cm kadar. eski hali gereksiz yüksekti bence.

arabanın "handling"i inanılmaz değişti, çok daha güven verir hale geldi özellikle virajlarda. sertliği değişmedi ama konforu arttı ilginç şekilde.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
4 saat önce, TiesTorN said:

evet arka 3cm'e yakın alçaldı, ön 2cm kadar. eski hali gereksiz yüksekti bence.

arabanın "handling"i inanılmaz değişti, çok daha güven verir hale geldi özellikle virajlarda. sertliği değişmedi ama konforu arttı ilginç şekilde.

"Gravity center" (çekim mekezi veya ağırlık merkezi demekmiş) alçalınca güvenliği de artmış

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok