En son aldıklarınız
11 11

Bu konuda 5.250 mesaj var

7 saat önce, Definitive said:

@Copperminesen köprüyü ücretsiz getirmek durumundasın artık, kime sorduğunu fark etmedin sanırım. :mrgreen:

Ben kalender meşrebim. Güzel-çirkin, ışıklı-mışıklı aramam :D 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 9/9/2024 at 2:25 PM, Peregrine said:

Hayırlı olsun. Yukarıda bahsettiğiniz sıcaklıklarda fan rpm ve ses durumu nasıl? Desktop'u aratıyor mu? Yakın jenerasyon yani nvidia rtx 3k gpu'lu başka bir gaming laptop tecrübeniz oldu mu? Onunla bunun arasında fan sesi farkı var mı?

Kulaklıkla oynadığım için çok yorum yapamıyorum. Ama tabiiki ses duyulur hale geliyor. Desktop'da 3070TI kullanıyorum ve onun da sesi duyulur noktaya geliyor. Ama yani, yanyana koymak mümkün değil ses seviyesini. zaten biri kucağınızda dibinizde, diğer kasa ile birlikte aşağıda bir yerlerde. 

Başka bir 3xxx laptop kullanmadım ama çok farklı olacağını sanmıyorum. bu fanlar ufak ve RPM'ler yüksek. Ses olacaktır.

Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 hours ago, wazzap said:

M3 Macbook Air aldım 8/256. 39499, amazon sağolsun 9 taksit yaptı.

Abi siparişi acil iptal et. 8gb lık model alma. Bak bana dua edersin. 

Najaz beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
18 minutes ago, SkyWarrior said:

Abi siparişi acil iptal et. 8gb lık model alma. Bak bana dua edersin. 

Sadece ofis işleri için aldım Sky. Arkadaşta da var, gayet yeter dedi.

Spoiler

Aslında alma amacım tamamen TÜBİTAK proje raporlarını yazacak, sağda solda bir şeyler okuyacak bir laptop almaktı. Öyle analiz vs. yok. Onun için ya 20 çekirdekli Dell laptopu veya TRUBA'yı kulllanıyorum. Dell laptop Ubuntu, Word ile bir şeyler yazmaya çalışırken çakılıp, komple yok oluyor vs. Uğraşmak istediğimden değil yani, ekmek gibi kolumun altında sağda solda taşır, kullanırım. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

8GB Ramlı modellerde SSD wear hızlı şekilde artıyor ve SSD daha hızlı şekilde yaşlanıyor. macOS göründüğü kadar zayıf bir işletim sistemi değil aslında cidden çöküyor üzerine. Herşey soldered olunca en azından 16gb ramlı bir model olsa daha rahat edersin o manada söyledim. 

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 minutes ago, SkyWarrior said:

8GB Ramlı modellerde SSD wear hızlı şekilde artıyor ve SSD daha hızlı şekilde yaşlanıyor. macOS göründüğü kadar zayıf bir işletim sistemi değil aslında cidden çöküyor üzerine. Herşey soldered olunca en azından 16gb ramlı bir model olsa daha rahat edersin o manada söyledim. 

Haklısın, ama f/p. :) Bana iki yıl gitsin, yeter.

amazon senin o dandik .ötüne çakam. ARAS ile yolluyor. :new_cussing:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, SkyWarrior said:

Aynı şeyi yazacaktım. Üstelik 256GB SSD'li model, SSD'nin en düşük performans verdiği model. Alınacaksa biraz paraya kıyıp 16/512 modele bakılmalıydı.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Adam 2 yıl işimi görsün, ofis yazılımı ve döküman okumak için kullanacağım yazmış yahu. Performans verse ne olur vermese ne olur. :mrgreen:

Bu işler için laptop bile gerekmez, iPad bile yeterli olurmuş aslında çok detay Excel .vs işleri yoksa.

wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 dakika önce, Definitive said:

Adam 2 yıl işimi görsün, ofis yazılımı ve döküman okumak için kullanacağım yazmış yahu. Performans verse ne olur vermese ne olur. :mrgreen:

İşte onları yapmak için de Apple'a 40K fişeklemeye gerek yok. 15bin'e alacağın herhangi bir dizüstü de 2 sene aynı şekilde götürür adamı :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 hour ago, Najaz said:

İşte onları yapmak için de Apple'a 40K fişeklemeye gerek yok. 15bin'e alacağın herhangi bir dizüstü de 2 sene aynı şekilde götürür adamı :)

Starbucks'a gidip herhangi bir dizüstü açıp ofis işi yapılmaz. Macbook Air olacak elbette.

SEP, Najaz, Mono and 3 others beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

2 hours ago, Definitive said:

Starbucks'a gidip herhangi bir dizüstü açıp ofis işi yapılmaz. Macbook Air olacak elbette.

:baba:

@NajazAslında 11bine güzel laptop bulmuştum da şarjı falan gitsin istedim.:mrgreen:

iPad de yeterdi ama yazı da yazacağım sonuçta. Ekstra klavye falan bağlama... :2no:

wazzap tarafından düzenlendi
Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Hızlıresim çalışmıyor :( 

nutraxin-artroflex-90-tablet-takviye-edi

Eklem ağrılarım var ondan dolayı bunu aldım yaşlandık artık nede olsa.

Squall tarafından düzenlendi
MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 hours ago, Squall said:

Hızlıresim çalışmıyor :( 

nutraxin-artroflex-90-tablet-takviye-edi

Eklem ağrılarım var ondan dolayı bunu aldım yaşlandık artık nede olsa.

Ben bunun yerine çinko-bakır desteği alıyorum. Venatura'nın ürünü. Bel ağrımı kesti resmen. >Genel anlamda eklemlerde bir rahatlama oldu ciddi ciddi.

Bu başarılı olursa denemek isterim açıkçası. Faydasını görürseniz paylaşırsanız sevinirim hocam.

Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
22 dakika önce, CandleGarden said:

Merak ettiğim için fiyatına baktım, 425 ila 750 arasında satıyorlar. 750'ye satan mı kazıkçı, 425'e satılan mı sahte ürün :) 

Satıcı amazon 430 tl. Nutraxin fiyatları uygundur genelde bu en pahalı ürünü olabilir.

1 saat önce, MilesTeg said:

Ben bunun yerine çinko-bakır desteği alıyorum. Venatura'nın ürünü. Bel ağrımı kesti resmen. >Genel anlamda eklemlerde bir rahatlama oldu ciddi ciddi.

Bu başarılı olursa denemek isterim açıkçası. Faydasını görürseniz paylaşırsanız sevinirim hocam.

Çinko bakır falan zaten alıyorum. Bunu bir ay denedikten sonra sonuçları yazarım. Tabii ben sürekli max ağırlık bastığımdan sonuçlar benim için farklı olabilir normal insanlara göre..

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 hours ago, wazzap said:

Erkekler çinkoyu başka nedenlerle de alıyorlar diye biliyorum... :icon_whistle:

Valla haberim yok başka nedenlerden:lol: Neymiş ki ne? Tahmin ettiğim şeyler ise o konularda pek bir değişiklik yok. Belki de takviyeye ihtiyaç olmadığı içindir:mrgreen::icon_dance:

Mono beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Şaka maka, hekimler tarafından sperm sayısının artırdığı için öneriliyor. Bunu ben nereden biliyorum, reddit random sağolsun. :D

sub'ı bile varmış bu olayların. millet birbirine vitamin vs öneriyor, şunu kullandım böyle oldu vs vs.

sanırım reddit'te de rule34 olayına benzer bir şey var, herbir şeyin sub'ı var.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
10 dakika önce, wazzap said:

Şaka maka, hekimler tarafından sperm sayısının artırdığı için öneriliyor. Bunu ben nereden biliyorum, reddit random sağolsun. :D

sub'ı bile varmış bu olayların. millet birbirine vitamin vs öneriyor, şunu kullandım böyle oldu vs vs.

sanırım reddit'te de rule34 olayına benzer bir şey var, herbir şeyin sub'ı var.

Gerek yok reddite kırmızı şeyler yiyeceksin pancar karpuz nar vs (testosterone bizim işimiz :D

Squall tarafından düzenlendi
Peregrine beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
14 hours ago, Squall said:

Gerek yok reddite kırmızı şeyler yiyeceksin pancar karpuz nar vs (testosterone bizim işimiz :D

Koyu renkli sebze ve meyveler (kırmızı daha iyi) aynı zamanda antioksidandırlar. Serbest radikallerle savaşmak için bol bol tüketmek lazım. Ne kadar koyu renk olursa o kadar iyi.

Normal insanlar için de geçerli bu söylediğim:mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarıdaki sistemler için etiket yaptırdım :D

Dolap üzerinden satış yapan birine yaptırdım bunları. Baskı ve kağıt kalitesi çok iyi. Ebatları da tam ideal ölçülerde. İsteyene özel mesajdan satıcı bilgilerini paylaşabilirim.

Bu arada Celeron 300A @ 450 is loading...

rltklfz.jpg

Mono, SkyWarrior and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
11 11

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok