En son aldıklarınız
11 11

Bu konuda 5.306 mesaj var

Blutv kullandım bir süre hala da kullanıyorum fena olmuyordu ev halkıyla aile filmleri izleme adına ama tabi sıktı artık. Sanal kartı da düşük limitli şekilde sırf premium adına kaydettim. Blu nun standart fiyatının çok altına geliyor premium hb.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Definitive said:

Eski sahiplerinden kötüsü artık şeytandır. Hiç Premium almadım ve kredi kartımı da kayıt etmedim.

Ben de hiçbir platforma kart bilgilerimi kaydetmiyorum. Lakin HB Premium iyi bir hizmet. Geçen sene yıllık 180 TL'den abone olmuştum. Şimdi baktım 2 katına çıkmış yıllık üyelik ücreti. Ancak bedava kargosu, BluTV hediyesi, Premium puanları vs. derken yıllık verilen parayı her türlü çıkartıyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

yahu paranoyak şizofren misiniz :lol: sanal kartın limitini 3-5 bin koyup kaydetmekte ne sorun var, her alışverişte kart numarası mı girmekle uğraşıyorsunuz.

ben bir kez telefondan sanal kart bilgilerini söylemek zorunla kaldım, işlem bitince de aslında yıllardır kullanıp numarasını ezberlediğim kartı anında silip yenisini oluşturdum.

çok dert etmeyin, soyguncu olsalar da iyi çalışıyor bankalar, ben bazen yurtdışında yüklü bir alışveriş yapmaya çalışınca anında telefon çalıyor, teyit alıyorlar fln... 

hatta kredi kartı kopyalanıp bilgisi haricinde harcamalar yapılmış olan bir meslektaşım biraz uğraşsa da bütün parayı geri aldı. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Definitive said:

Eski sahiplerinden kötüsü artık şeytandır. Hiç Premium almadım ve kredi kartımı da kayıt etmedim.

Yıllar önce bana yaptıkları yamuk sonrasında ilişkimi tümden kesmiştim zaten. Satış sonrası müşteri memnuniyeti çok tırt. Amazon gibi bir devle başetmesi zor.

Ya Hanzade'nin babasına para lazım oldu yeni yatırımlar için ya da Türkiye'deki elektronik pazaryeri piyasasının gidişatı görüp henüz değerliyken elden çıkartmak istemiş olabilir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Intel Pentium II 450 işlemci
Intel 440BX anakart
256 MB PC133 SDRAM (2x128)
ELSA Erazor III - A32 VIVo 32 MB AGP (nVidia Riva TNT2 Pro)
3Dfx Voodoo 2 SLI (Diamond Monster 3D II 8 MB & Orchid Righteous 3D II 8 MB)
Diamond Monster MX300 ses kartı (Aureal Vortex 2)
40 GB Seagate 7200 RPM HDD
Pioneer Slot-in DVD & LG DVD-RW
Microsoft Internet Keyboard PS/2
Microsoft IntelliMouse 1.1A PS/2
Vestel Veezy Kasa
:D

191ke1d.jpg

4h9g7h9.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
11 11

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok