Bilgisayar Kasaları
2 2

Bu konuda 308 mesaj var

14900K’ya geçtim, o arada araştırma yaparken farkettim, AMD için şu anda anakartı var burada MSI B650M Project Zero(Z790 olan modeli de var da burada yok) buna uygun kasa yine MSI Pano M100R PZ(bu mATX, ATX olan modeli de var yine ama burada yok).

Özelliği kablo bağlantıları tümü ile arka tarafta, önde değil. Bu tip anakartlara uygun kasa da gerekiyor, normal ATX kasalara bu tip anakart takılamıyor ancak normal ATX anakartlar MSI’ın bu kasalarına oluyor gördüğüm.

@stardust sana göre olabilir bunlar Star. :)

jackjoker, stardust and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Belki korozyon çıkar, kenarda dursun bence...

Spoiler

İşletmenin öcünü böyle alayım bari. :nut:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Çıkmaz herhalde artık bu üretimde, aman aman. :)

@stardust Evdeki diğer 8700K olan PC’nin 7 yıllık anakart artık ömrünü tamamladı, benim 5800X3D oraya geçiş yapacak. :(

Anakart, RAM, CPU tümden oraya aktaracağım, anakarta bir şey olmasa 8700K az daha giderdi. :( RAM slotlarında bir sıkıntı olmuş anakartın belli, RAM’leri söküp takmak gerekiyordu arada son iki üç haftadır, o yüzden değiştirdim anakartı vb, yoksa aklımda yoktu çok.

7800X3D alacağım diye gittim ama Intel alıp çıktım, bayadır AMD kullanıyorum, değişiklik olsun diye düşündüm, başka şeylerle ilgilenmeyi seviyorum.

T800 tarafından düzenlendi
ZvAnA beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Impulse buy ve sen… şaşırdık mı hayır… mangala çağırırsın artık 14900k’yı ızgara yapar pişiririz. Etler benden :lol: 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Impulse buy olayından ziyade illa ki değişik şeyleri merak ediyorum, onunla daha çok ilgili bu PC olayları bende. :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
2 2

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok