İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.333 mesaj var

Deadpool zaten cıvık bir karakterdi, zaten bu multiverse olayları falan karışmaya başladıktan sonra işi iyice cıvıklığa vurmaya başlamışlardı. Loki' nin dizisine paralel sayılır mekansal detaylara falan girince. Deadpool' un artık 90' ımıza kadar bizi oynatırlar gibi film içi laf vurdurmaları falan komikti. Wolverine' i tekrar görmeyi ummamışken görebilmekte güzel oldu. Karakterin bugüne kadar hiç bir filminde maskesini takacak şekilde kıyafetini giymeyip burda ilk defa giymesi gibi durumlar deadpoolun konuya takılması falan gibi ince detaylarda vardı. Serinin artık ciddiye alıncak yanı zaten kalmadıda görsellik, eğlence ve aksiyon için izlettiriyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Multiverse olayını kim akıl attıysa aklına tüküreyim, kusayım ve dahi sıçayım. Yaratıcılığımız öldü senaryo yazamıyoruz ne yapsak dediler ve bu garabeti çıkartıp içine sıçtılar. /bence

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
3 saat önce, stardust said:

Romulus sonunda düştü...

in space no one can hear you scream... :icon_twisted: :zuh:

PS: The Substance da düşmüş yahu, saat daha erken bu gece ikisi bir arada yapılır o zaman.

Oo iyi haber sonunda. Alien denince akan sular durur bizde.

Bu arada Speak no Devil çok iyi gerilim bencede.

stardust beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BZDQ1NGE5MGMtYzdlZC00ODExLWJlMDMtNWU4

iç işleri bakanı emriyle The Substance izledik.

Pek fazla konuşmaya gerek yok hakkında, mutlaka izlenmesi gereken bir film. 9/10.

Anne baba ya da büyük de olsa çocuğunuzla birlikte izlenebilmesi mümkün olan bir film değil, kapatmak zorunda kalabilirsiniz. Eşinizle beraber izleyebilirsiniz. Gençlik ve güzellik takıntısı olan insanlar özellikle izlemeli.

Definitive and Squall beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
17 saat önce, stardust said:

Pek fazla konuşmaya gerek yok hakkında, mutlaka izlenmesi gereken bir film. 9/10.

Valla şu g.tü gördüğüm noktada film benim açımdan finito oldu :) 

dv3mgj6.jpg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 minutes ago, Najaz said:

Valla şu g.tü gördüğüm noktada film benim açımdan finito oldu :) 

dv3mgj6.jpg

Evet biraz pörsümüş ama düzenli squat ile çözülmeyecek bir şey yok. Sonuçta Demi Moore totosu, ismi yeter. :P

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
2 saat önce, Peregrine said:

Evet biraz pörsümüş ama düzenli squat ile çözülmeyecek bir şey yok. Sonuçta Demi Moore totosu, ismi yeter. :P

:lol: :zuh:  :thumbs:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Forumun asgari bir ahlak seviyesi olduğundan şirkette falan hiç şüphe etmeden açıyorum. Şu götü falan en azından spoiler içine alsaydınız keşke. 

@stardustDemi'nin pörsük mabadını spoiler içine alır mısın :)

Filmi de izledik bu akşam. 7 ancak eder.

SEP beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/14/2024 at 20:50, stardust said:

Romulus sonunda düştü...

in space no one can hear you scream... :icon_twisted: :zuh:

PS: The Substance da düşmüş yahu, saat daha erken bu gece ikisi bir arada yapılır o zaman.

Çok kötü ya romulus. Oyuncu yok bir kere bir grup ergen bebe var. Bir halt yok filmde gayet generic boş beleş bir film olmuş.

infestor beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
8 hours ago, Squall said:

Çok kötü ya romulus. Oyuncu yok bir kere bir grup ergen bebe var. Bir halt yok filmde gayet generic boş beleş bir film olmuş.

Filmin trailerını izlediğimde yaptığım ilk yoruma sadık kalıyorum o zaman. Bildiğin Gen Z'lere yönelik Alien soslu film yapmışlar.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Substance bana Demi Moore 'a sürekli çıplak gezmesi karşılığında para verilmesi üzerine anlaşılmış sonra da üstüne senaryo yazılmış gibi geldi. :mrgreen:

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
11 saat önce, Squall said:

Ben beğendim filmi, beklentiye girmeden izledim ve beklentimin üzerinde çıktı. Film konseptini bi kenara bıraksak dahi, son zamanlarda bilim kurgu teknoloji vs bu kadar gelişmişken doğru düzgün uzay temalı film niye yapamıyorlar diyordum o aralığıda belli açılardan bakıldığında güzel dolduran bir film oldu benim için. Oyuncular bilindik değil ve genç ergen tayfa ama Aliendan dışarı çıkarsak zaten uzay çöpçüsü gibi nitelendirelebilecek bir low life grup aslında, zaten bir nevi loot yapma kafasında gibi olaya başlanıp olayların gelişmesi ilginçleşmeye başlaması o kadar çok sırıtmıyor. Mantık hatalarının olduğu absürt işler yok değil ama hatırladığım Alien seri filmlerinin çoğundan iyi bir olmuş yine de. İstenen gerilim hissi falan yine güzel dozajda verilebilmiş.

Alien serisi fanı olmayan için bile üzmez izlenir.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Bende tam tersine büyük umutlarla izledim ondan sanırım beğenmedim.

Alien filmi değilde canavarlı gençlik filmi bence fazlası yok.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

The Substance' i izledim. Baya enteresan bi film olmuş, senaryo icabı çoğu şey kurgu ve abartı olsa dahi anlatılmak istenen şey güzel. Her şey yaşında güzel, insan kendinle özdeş bişileri kendi içinde kabullenmesi gerek. Gereğinden fazla sınırları zorlamak insanın bokunu çıkarıp, pekmezini akıtır :D

1 saat önce, Squall said:

Bende tam tersine büyük umutlarla izledim ondan sanırım beğenmedim.

Alien filmi değilde canavarlı gençlik filmi bence fazlası yok.

Film zaten Alien evreninin içinde geçmeyip Romulus & Remus Arge uzay gemisinden scavenge yapma girişimi olmasa dediğin doğru. Farklı bir bakış açısından yola çıkarak olaya dahil olunma şekli bence fena olmamış, Alien eski filmlerde uzay boşluğuna sallanmıştı zaten konunun buradan tekrar bağlanması için köprüleme çekmişler başka türlüde zaten olmazdı pek.

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

3 saat önce, Deathknight said:

The Substance' i izledim. Baya enteresan bi film olmuş, senaryo icabı çoğu şey kurgu ve abartı olsa dahi anlatılmak istenen şey güzel. Her şey yaşında güzel, insan kendinle özdeş bişileri kendi içinde kabullenmesi gerek. Gereğinden fazla sınırları zorlamak insanın bokunu çıkarıp, pekmezini akıtır :D

Film zaten Alien evreninin içinde geçmeyip Romulus & Remus Arge uzay gemisinden scavenge yapma girişimi olmasa dediğin doğru. Farklı bir bakış açısından yola çıkarak olaya dahil olunma şekli bence fena olmamış, Alien eski filmlerde uzay boşluğuna sallanmıştı zaten konunun buradan tekrar bağlanması için köprüleme çekmişler başka türlüde zaten olmazdı pek.

Yani ortada yüzüne bakacak bir oyuncu yok. Aksiyon desen oda yok yönetmen becerememiş. Tek tüfekle 50 tane alien öldürmek hiç olmamış.

edit

Squall tarafından düzenlendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
7 hours ago, Altan Yoklar said:

Substance isimli film Requiem for a Dream filminin aynısı.
Özellikle ses kurgusu , birebir aynı.
Konun işlenişi de aynı , aynı öğeler , durumlar , olaylar.

Asıl önemli soruları sormak lazım gelir: Peki aynı double-sided dildo sahnesi var mı? :kayik:

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
27 dakika önce, Altan Yoklar said:

m9g9p3.jpg

Psycho'ya benzetmişler ama Requiem for a Dream ile daha çok benzerliğe sahip.

Ass to ass dildosu yok ne yazık ki.

Ass to ass? it must be one fucked up, weird scene!!!

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

On 15/10/2024 at 11:56 PM, Squall said:

zaten orijinal alien (1979) filmi disindakilerin alayi cöp*. hic gerek yoktu sakiz gibi bu kadar uzatilmasina ama tabii ki orijinal filmin en les kopyasi ve ismi bile dogrudan $$$$ demek. birakmazlar pesini. sagmaya devam ederler. terminator de ayni sekilde sagilmaya devam edilecek.

*: 2. film evet iyi bir aksiyon filmi ama sadece alien'in adini suistimal ediyor.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
20 dakika önce, infestor said:

zaten orijinal alien (1979) filmi disindakilerin alayi cöp*. hic gerek yoktu sakiz gibi bu kadar uzatilmasina ama tabii ki orijinal filmin en les kopyasi ve ismi bile dogrudan $$$$ demek. birakmazlar pesini. sagmaya devam ederler. terminator de ayni sekilde sagilmaya devam edilecek.

*: 2. film evet iyi bir aksiyon filmi ama sadece alien'in adini suistimal ediyor.

İlk film zaten ruhumuza kazındıda bu kadar çöpü olmamıştı hiç.

Bence Aliens ve Alien versus Predator de çok iyiydi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok