İzlenesi film tavsiyeleri ...
12 12

Bu konuda 2.333 mesaj var

6zcj5tb.jpg

Tamamen yağlı boya ile yapılmış. Bir şişe şarap eşliğinde izlediğim bu filmi hiç unutmayacağım. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerdendi. Jagna yıda hiç unutmayacağım.

shgo5e4.jpg

kdathb1.jpg

rammstein beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
1 saat önce, Squall said:

6zcj5tb.jpg

Tamamen yağlı boya ile yapılmış. Bir şişe şarap eşliğinde izlediğim bu filmi hiç unutmayacağım. Hayatımda izlediğim en iyi filmlerdendi. Jagna yıda hiç unutmayacağım.

shgo5e4.jpg

kdathb1.jpg

Hüzünlü bir hikaye mi?
Zorluklar , acılar ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

Beverly hills cop’in yenisini izledikten sonra basladim 90lari yardirmaya. Dun yatmadan con-air’i izledim, onceki gun broken arrow, gecen hafta gone in 90 seconds ve the rock izlemistim. Bugun face off, tango&cash, point break vb birini secip izleyecegim. Mallik var galiba biraz donup donup ayni filmleri izliyorum.

edt. Behind the Enemy Lines’i izledim, Gene Hackman ve Owen Wilson basrolde.

Chronos tarafından düzenlendi
wazzap and MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
16 hours ago, Chronos said:

Mallik var galiba biraz donup donup ayni filmleri izliyorum.

Ben gerizekalıyım o zaman. :D

Bazı filmleri bir ara her gece yatmadan önce izliyordum.

Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Mesaj tarihi: (düzenlendi)

16 saat önce, Chronos said:

Beverly hills cop’in yenisini izledikten sonra basladim 90lari yardirmaya. Dun yatmadan con-air’i izledim, onceki gun broken arrow, gecen hafta gone in 90 seconds ve the rock izlemistim. Bugun face off, tango&cash, point break vb birini secip izleyecegim. Mallik var galiba biraz donup donup ayni filmleri izliyorum.

edt. Behind the Enemy Lines’i izledim, Gene Hackman ve Owen Wilson basrolde.

Gone in 90 seconds sanirim 60 seconds olacak. Onun disinda yuarida bahsedilenlerin hepsini izledim. Aksiyon olarak fena degiller. Tango and Cash iyidir. Point Break iki unlunun genclik filmi

Hugh Bullet tarafından düzenlendi
Chronos beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01/10/2024 at 10:25 PM, wazzap said:

Deadpool vs wolverine malüm yerlerde. Sırf giriş jeneriği için bile izlenir. :D

let the bits flowwwwww

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 01.10.2024 at 23:25, wazzap said:

Deadpool vs wolverine malüm yerlerde. Sırf giriş jeneriği için bile izlenir. :D

Deadpool'a iki film ile doydum mu yoksa bu son film tırt mı?
Bazı sahneler eğlendirdi ama senaryo yok gibi bir şey , sıradan .

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Film tırt. Konu tırt ama sahneler güzel. Deadpool ciddi alınacak bir süper kahraman değil zaten. Çok süper çizgiroman kültürüm yok ama çizgi romanlarda bile okuyucuya laf falan söylüyormuş vs vs.

Nsync sahnesi için her gün bir doz izliyorum ben. :D

Hugh Bullet beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ciddiye alma değil  ama ilk film gerçekten çok iyiydi 4-5 defa izledim.
Evet şu açılıştaki Nsync komik gerçekten.
(Instagramda bi hatun var sürekli Nsync-bye bye dansı yapıyor :) Oradan aşinayım dansa)

Hugh Bullet and wazzap beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

What is the story behind the song Bye Bye Bye?

Its lyrics describe the end of a romantic relationship; it was reported to also reference the group's separation from their manager Lou Pearlman and their record label RCA Records. "Bye Bye Bye" is widely considered to be the group's signature song

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
On 10/5/2024 at 03:30, wazzap said:

Bu film çok iyi.

Evet, hizli ve aksiyon dolu ayni zamanda "plot" (turkceye komplo olarak cevirmisler.) guzel yazilmis.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

MV5BMWI2OWFjNjgtOTQ2Zi00MjlmLTg2MGYtNmE4

Speak No Evil

Eşimle birlikte uzun zamandır böyle gerilerek bir film izlememiştik. Özellikle çocuk sahibiyseniz sizi de kesinlikle etkileyecektir. Sağlam gerilim izlemek isterseniz kesinlikle tavsiye ederim. 8/10.

Split filmindeki rolünden sonra James McAvoy'a oscar verin demiştim, tekrarlıyorum herif 10 numara aktör.

-

Deadpool and Wolverine - 1 kez izlenip, esprilere gülüp, efektleri izleyip bir daha da ne hatırlamak ne de izlemek isteyeceğiniz bir süper kahraman filmi daha. şikayet etsem de izliyorum hala 5/10.

-

Beetlejuice Beetlejuice - 1988'de çekilen ilk filmin yönetmeninden baş rol oyuncularına kadar herkesin sağ olup da, dile kolay tam 36 sene sonra 2. filmi çekmiş olması açısından ilginç. İlk filmin daha akıldan çıkmayan bir havası vardı. Bunda durum öyle değil. Winona Ryder'ın rol yapamıyor oluşu çok sırıtıyor filmde. 6/10

-

Wolfs - George Clooney ve Brad Pitt olmasa, kimsenin izlemeyeceği alelade bir film olurdu ama sırf bu iki adamın oynuyor oluşu filmi ilginç ve izlenebilir kılıyor. 7/10.

Definitive beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
13 saat önce, stardust said:

Wolfs - George Clooney ve Brad Pitt olmasa, kimsenin izlemeyeceği alelade bir film olurdu ama sırf bu iki adamın oynuyor oluşu filmi ilginç ve izlenebilir kılıyor. 7/10.

ilginc bir filme benziyor, ismide zaten kural dışı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
15 hours ago, stardust said:

Deadpool and Wolverine - 1 kez izlenip, esprilere gülüp, efektleri izleyip bir daha da ne hatırlamak ne de izlemek isteyeceğiniz bir süper kahraman filmi daha. şikayet etsem de izliyorum hala 5/10.

civik alelade bir marvel filmi

MilesTeg beğendi

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap
12 12

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok